Для блогерів і маркетинг агенцій формують стандарти просування алкоголю

15 Вересня 2021

Стандарти
13 міжнародних груп підписали стандарти роботи з блогерами, розроблені разом з IARD (International Alliance for Responsible Drinking). Про це ідеться в документі, опублікованому альянсом.

Великі рекламні агентства, включаючи McCann, Publicis, Havas і dentsu, підписали стандарти, розроблені Міжнародним альянсом за відповідальне вживання алкоголю. Нові правила покликані захистити дітей і підлітків від пропаганди спиртних напоїв.

13 рекламних агентств погодилися використовувати платформи з технологіями перевірки віку, а також співпрацювати з інфлюенсерами, віком від 25 років, чия аудиторія переважно доросла. Крім того, компанії зобов’язані будуть перевіряти репутацію лідерів думок і гарантувати, що інфлюенсери непоміченими за зловживанням алкоголю.

Ті, хто підписав угоду зобов’язуються пропагувати відповідальне вживання алкоголю, дотримуватися законів країн присутності, не робити заяв про користь спиртних напоїв для здоров’я і не пов’язувати їх з соціальними або сексуальними успіхами. Крім того, забороняється негативно висвітлювати утримання від розпивання алкоголю.