До 140-річчя «Уманьпиво» випустило нову лінійку пива «Своє»

28 Листопада 2018

Ювілей
Компанія «Уманьпиво», заснована у 1878 році, сьогодні є однією з найстаріших пивоварень України. Цьогоріч їй виповнилося 140 років. Про це на прес-сніданку розповіли керуючий директор компанії Ігор Кисіль та директор з виробництва Станіслав Омельчук.

Сьогодні броварня виробляє 1,2 млн. дал напоїв у рік. Навесні 2019 року планується завершити тривалу модернізацію, після чого виробнича потужність підприємства збільшиться у 1,5 рази. Асортимент продукції включає лінійку пива «Вайсбург», пиво «Пшеничне», «Медове», «Жигулівське з Умані», живий квас, сидри, лимонад. Нещодавно компанія презентувала нову лінійку пива «Своє» з 4 сортів: «Солодове», «Пшеничне», «Медове» та «Хмільне».

– Ці сорти ми зварили на своїй сировині. До «Своє. Хмільне» в купажі з іноземним  увійшли  два сорти хмелю, вирощеного на наших плантаціях під Житомиром. Для «Своє. Медове» використовуємо мед з власних пасік і свій солод, – зазначив Ігор Кисіль.

Ще одна новинка – напій «Медовар», зварений за класичним рецептом.

– Прагнули зробити медовуху в її первісному вигляді – заброджений напій на основі меду, куди додавався хміль. «Медовар» виробляється на базі меду з власних пасік, шляхом виготовлення медового сусла. Тобто мед розводиться з водою, додаються хміль та натуральні пряні трави, – розповів Станіслав Омельчук.

Детальніше про технології виробництва та нові продукти ТОВ «Уманьпиво» читайте в журналі «Пиво. Технології та Інновації».