Дві українські пивоварні завоювали медалі Brussels Beer Challenge 2019!

21 Листопада 2019

Україна на світовій карті пивоваріння
Brussels Beer Challenge – міжнародний дегустаційний конкурс пива, який проводиться в Бельгії, в місті Монс. Цього року конкурс проходив вже у восьмий раз, з 1 по 3 ноября.До складу журі увійшли 90 пивних суддів з різних країн світу. Заявки на Brussels Beer Challenge 2019 подали пивоварні з 40 країн, всього оцінювалося 1650 зразків пива. Українські пивоварні Театр пива «Правда» і Varvar brewery завоювали срібні та бронзові медалі!

З них 377 сортів пива представила Бельгія, 176 – Італія, 170 – США, 163 – Нідерланди, 158 – Франція, 121 – Китай, 101 – Бразилія. Найпопулярнішими сортами конкурсу стали IPA і лагер, за якими слідують пиво tripel і barrel-aged beers. Безалкогольне пиво теж на підйомі. У 2016 році цей стиль не був представлений взагалі, а три роки по тому на конкурсі представлено 40 безалкогольних сортів пива.

У підсумку найбільшу кількість нагород завоювала Бельгія, на другому місці США, далі в рейтингу Італія, Нідерланди, Китай, Франція і Німеччина.  Всі результати моджа подивитися тут.

«Міжнародним відкриттям» стало траппістське пиво Chimay Grande Réserve. Нагороду «Бельгійське відкриття» завоювало пиво Ter Dolen Blond. Нагороду «Американське відкриття» – Bourbon Barrel Aged Dark Star від пивоварні Fremont Brewing. «Італійським відкриттям» став American Magut від Birrificio Lambrate, «французьким» – Volcelest Oatmeal Pale Ale від Brasserie de la Vallee de Chevreuse, «голландським» – Wanderlust від Van Moll Craft Beer, а «китайським» – Potala Tibetan Red Ale від NBeer Craft Brewing Co.

Серед переможців Brussels Beer Challenge 2019 – українські пивоварні Театр пива «Правда» і Varvar brewery! Театр пива «Правда» завоював срібло категорії «Російський імперський стаут» з сортом Український імперський стаут ​​«Від Сяну до Дону». А також бронзу за Американський червоний ель Red Eyes.

– Продовжуємо позначати Україну на пивній мапі світу! – коментують правдівці.

Театр пива Правда, перемога, победа russels Beer Challenge 2019

Varvar brewery привезла в Україну дві нагороди: срібло в категорії Specialty: Other sour ale (кислі елі) за сорт d`Rye, срібло в категорії Red Ale: Oud Rood (червоні фламандські) за сорт Carmine.

– Танцюємо, співаємо і тішимося результатам цьогорічного Brussels Beer Challenge, куди ми відправили два наші кислі експерименти. І ось вони, дві срібні медалі. Для тебе, Україно, для тебе, українська крафтова революціє. Дякуємо, командо! – коментують у Varvar.