Енциклопедія пивної справи в Україні та світі – журнали BEER Technologies – доступна у підписці

19 Грудня 2019

Журнал
Нещодавно вийшов з друку осінній номер журналу BEER Technologies №3-4, 2019! Подивитися зміст та придбати видання можна на сайті. Підготовку чергового випуску часопису українського пивоваріння вже розпочато. Наші журналісти, експерти, пивовари та ресторатори, виробники, концептори й представники пивної торгівлі розкажуть про новітні тенденції та ситуацію на ринку крафтового пива в країні та світі.

Традиційно в нашому фокусі – обладнання, інноваційні технології та сировина, акцент – на автоматизацію та діджиталізацію. Чекайте на детальні репортажі про українські та чеські пивоварні. З нових кутів зору висвітлимо тему контрактного пивоваріння: своїми думками з цього приводу поділяться Сергій Коваленко (Altbier), Дмитро Некрасов (FDB), Юрій Заставний (Pravda). Поговоримо про  франчайзинг у пивному бізнесі. Висвітлимо тему профільної освіти – в матеріалі про Brewery courses – master brewer. Також розповімо про нові ресторанні концепції, які прекрасно поєднуються з пивною темою.

Маємо ще дуже багато тем!.. Адже журнал Beer Technologies – це справжня міні-енциклопедія пивної справи в Україні, цікава як професіоналам галузі, так і споживачам. Ми й надалі в журналі BEER Technologies та на сайті beertechdrinks.com в популярній формі розповідатимемо про пиво як елітний, вишуканий напій, про пивні смаки і стилі, тонкощі фудпейрінгу, пивні тури, колекціонерів пивної атрибутики та багато іншого. Найголовніше – проєкт продовжує популяризувати крафтове пиво та його свідоме споживання!

Поспішайте оформити передплату на 2020 рік (вартість – 450 грн):
Анна Ільчук, тел.: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Анна Малашкевич: +38 (097)8918200, beertechdrinks@gmail.com

Чудова новина: можливість замовити архів журналу з 2016 року, включно з передплатою на 2020 рік (вартість – всього 900 грн). Звертайтеся!

Переглянути зміст всіх номерів журналу