Енциклопедію пивоваріння можна придбати за суперціною!

09 Липня 2021

Пиво. Технології та Інновації
Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує оформити передплату на журнали за АКЦІЙНОЮ ЦІНОЮ! Журнал «Beer Technologies» за 2021р. можна придбати за 350 грн! За 2021-2022 рр –  за 800 грн! АКЦІЯ діє до 1.09.2021 року.

Журнал Beer Technologies – єдиний в Україні журнал для професіоналів і любителів пива і пивоваріння. Сьогодні тут перемагає тема не тільки Технологій, а й Пива – в усій його різноманітності, Пива як найдавнішого в світі продукту, високоякісного напою, котрий не перестає вдосконалюватися і радувати мільйони своїх прихильників.

Ще більше якісної інформації для фахівців обіцяють у 2022  році видавці журналу Beer. Technologies&Innovations!

Головне завдання проєкту – інформування читачів про здобутки українських пивоварень, досвід майстрів пивоваріння, маркетингові прийоми, – а ще – розповіді про майстрів своєї справи і їхнє переможне пиво, про культуру споживання пива. І, звичайно, ми стоятимемо на варті якості продукції, для вдосконалення якої залучатимемо експертів-технологів з усього світу.

Ми маємо за мету всіма можливими засобами популяризувати вашу продукцію, шановні пивовари, щоб збільшувалося число пивних фанатиків, ентузіастів і просто любителів. При цьому ми, звичайно, наполягаємо на свідомому і помірному вживанні пива.

Журнал виходить з 2016 р., 4 рази на рік (спарені номери), а також розсилається передплатникам у pdf-файлах.

Оформити передплату на журнали:

Анна Ільчук, тел.: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: тел.: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net