European Beer Star 2019 охопить 67 категорій пива

31 Жовтня 2019

Дегустаційний конкурс
European Beer Star організовується асоціацією Private Brauereien у Німечині з 2004 року. Він давно став одним із найважливіших пивних змагань у світі. Починаючи з 271 зразка пива, минулого року в сліпу дегустацію було внесено 3 444 зразки з 51 країни, які судили 140 представників міжнародного журі.

European Beer Star 2019 включить вже 67 категорій! Детальніше ознайомитися з ними можна на офіційному сайті. Результати конкурсу стануть відомі вже незабаром. Церемонія нагородження відбудеться 13 листопада. Учасники та організатори цьогоріч очікують чергового рекорду зразків та пивоварень.

Відзначимо, нагороди European Beer Star присуджуються високоякісним пивам, які є справжніми та наповненими характером. Розглядаються ті види пива, які мають своє походження в Європі.

Будь-яка пивоварня у світі може брати участь: місцеві, регіональні, міжрегіональні та міжнародні не тільки з Європи, але і з усіх континентів. Всі ті, хто варить пиво традиційним, європейським способом.

Нагадаємо, у 2016 році українська пивоварня “Театр пива “Правда” завоювала бронзу категорії BELGIAN-STYLE TRIPEL за пиво “Сила”.

Проєкт BEER Technologies виступає інформаційним партнером конкурсу, тож невдовзі на сайті будуть оприлюднені результати European Beer Star 2019.