Чи відбудеться цьогоріч Октоберфест?

07 Квітня 2021

Октоберфест
Пивовари оцінюють можливість проведення Октоберфесту «50 на 50». Як розповів представник власників пивних павільйонів фестивалю Петер Інзелькаммер, люди хочуть приїхати на фестиваль, і 95% постійних відвідувачів, як і 2019 року, забронювали звичні столи. Більшість замовлень зробили жителі Мюнхена і околиць, проте є і замовлення від гостей з-за кордону. Втім, готельєри відзначають скорочення числа пошукових запитів і замовлень на час Октоберфесту.

Інзелькаммер оцінює можливість проведення фестивалю як «п’ятдесят на п’ятдесят». Фестиваль запланований на 18 вересня – 3 жовтня.

– Особисто я впевнений, але все буде залежати переважно від вакцинації, – заявив представник пивоварів.

Остаточне рішення про можливість проведення фестивалю буде прийнято на початку червня: до цього моменту пивоварні компанії повинні найняти підрядників для будівництва павільйонів.

– Скорочена версія фестивалю – це не Октоберфест. Ми цього не хочемо. Маски, обмеження кількості місць і соціальне дистанціювання в павільйоні не мають сенсу з точки зору економіки, і до того ж цей не те свято, яке ми любимо і який хочемо провести. Це зовсім не весело, – продовжив Інзелькаммер. За його оцінкою, скасування фестивалю обійдеться пивоварним компаніям в 400 тисяч євро.

Раніше мер Мюнхена Дітер Райтер і прем’єр-міністр Баварії Маркус Зьодер скептично висловлювалися про можливість проведення фестивалю.

Читайте також: Great American Beer Festival: фестиваль не збиратиме пивну спільноту до 2022 року