Collab Beer Festival 2020 – наймасштабніша українська колаба

24 Вересня 2020

Collab Beer Festival
2020 рік вийшов доволі складним і для пивоварів, і для ресторанної індустрії. Чимало світових та українських фестивалів скасували, організатори Collab Beer Festival вирішили провести подію, яка б об’єднала пивоварів. Про ідею й особливості проведення фестивалю читайте далі.

Ідея провести захід з’явилась спонтанно. Про організацію фестивалю домовились за один день: спочатку запропонували закладам втілити цю ідею, а тоді створили групу в телеграмі, де й почали обговорювати деталі події. Плануємо зібрати найкращі українські крафтові бари й пивоварні. Концепція полягає у тому, що бари обирають броварню з якою вони хочуть провести колабораційну варку. Це дуже корисно для працівників бару, оскільки вони зможуть побувати на виробництві, познайомитись з процесом приготування пива, взяти участь у виборі солоду, хмелю і дріжджів. Здебільшого у барах продають пиво, але можливо не всі побували на пивоварнях і розуміють процес варки від а до я, – розповідає співорганізатор фестивалю, директор компанії «Крафтгараж» Андрій Гуц.

Нині до фестивалю долучилось 14 барів і 14 пивоварень. Ось анонсований перелік пар:

Mash Taproom – Craft Beer & Coffee – Rebrew
Black Door Pub – Zen Brewery
Red Door Pub – Volta brewery
Кеды искусствоведа – Киев + MOVA brewing co.
Кеды искусствоведа – Днепр + 2085brewery
Draft & Craft (Нико) – Sho Brewery
Drunken Качка – VitaMeans Brew
Punkraft – бар крафтового пива – Дідько
Last Unicorn –  ProArt
Мохнатый Хмель – KF
DUX & VedMead
Beer club – Hoppy Hog
Drunken Monkey – Ципа

Вони  проведуть колабораційні варки, у рамках яких кожен зварить певний стиль. Пиво скуштувати можна буде  в кінці листопада. На період «фестивалю» з 23 по 30 листопада кожен заклад поставить на кран пиво від усіх учасників.

Для барів це можливість познайомитись з новими пивоварнями, або ж відновити співпрацю з тими, з ким це можливо не вийшло. Цей івент хоче максимально об’єднати всю індустрію й здружити заклади, – додає Андрій.