Great American Beer Festival: фестиваль не збиратиме пивну спільноту до 2022 року

06 Квітня 2021

Фестиваль
Асоціація пивоварів буде проводити конкурс і церемонію нагородження GABF 2021 року, але організатори вирішили перенемти фестиваль на наступний рік. Не зважаючи на зусилля з вакцинації і поступове відновлення роботи, все ж залишаються  проблеми зі здоров’ям і безпекою для великих заходів із участю 60 000 чоловік.

Ми розчаровані тим, що скасували фестивальну частину GABF другий рік поспіль, – сказав Боб Піз, президент і генеральний директор Brewers Association. – Хоча нам буде не вистачати святкування з любителями пива і нашим співтовариством крафтових пивоварень. Проте ми з нетерпінням чекаємо особистої зустрічі на 40-річчі фестивалю у 2022 році.

Як було оголошено раніше, Асоціація пивоварів проведе конкурс GABF 2021 і церемонію нагородження, яка зазвичай збігається з фестивалем. Переможці найпрестижнішого в світі професійного конкурсу пива будуть оголошені на щорічній конференції Craft Brewers Conference® і Brew Expo America® 10 вересня 2021 року в конференц-центрі Колорадо. Церемонія нагородження транслюватиметься в прямому ефірі з театру Bellco на каналі The Brewing Network.

Denver Beer Week, щорічний захід Mile High City, що збігається з GABF, перенесе свої дати відповідно до  Craft Brewers Conference (CBC) на 9-12 вересня. Очікується, що з 10 по 18 вересня в рамках дев’ятиденного святкування крафтового пива, організатори проведуть понад 200 заходів.

Пиво є синонімом бренду Денвера, і наше місто підтримує давні стосунки з Асоціацією пивоварів і GABF, – сказав Річард В. Шарф, президент і генеральний директор VISIT DENVER. – Ми з оптимізмом сподіваємося, що наступного року Денвер знову зустріне найбільше свято пива в країні в звичному форматі. Водночас ми дуже раді поверненню конференції Craft Brewers Conference, яка заповнить тисячі готельних номерів професіоналами пивоваріння.