Kyiv Beer Festival: 60 пивоварень з України та Європи, Кубок України з віртуального футболу, відкриті варки пива

05 Жовтня 2017

Анонс
7–8 жовтня на «Арт-заводі Платформа» пройде перший фестиваль пивної культури Kyiv Beer Festival від команди Ulichnaya Eda, який за концепцією та наповненням обіцяє значно відрізнятися від усіх пивних фестивалів, що до сих пір проходили в Україні.

Головною відмінною рисою є те, що серед представлених 200 сортів не буде мас-маркет позицій – тільки крафтове пиво, зварене за авторськими рецептами. Їх представлять 40 пивоварень і 10 домашніх пивоварів з України, а також 7 великих імпортерів, які привезуть пиво з більш ніж 10 країн Європи. З деякими з них можна познайомитися у відеозапису:

На дегустаційних келихах буде 2 позначки: 100 та 300 мл. Тому у кожного гостя буде можливість правильно розподіляти сили для дегустації і спробувати за один день багато сортів невеликими порціями. Також на кожному пивному стенді будуть вказані головні абревіатури, що характеризують сорт. Завдяки їм можна побудувати оптимальну послідовність дегустації: від позицій з нижчими показниками OG (orignal gravity), IBU (international bitterness unit), ABV (alcohol by volume) до більш щільних, гірких та міцних.

Україна, пивний фест, пивний фестиваль, пивні фестивалі, Київ, 2017

Крім дегустації, програма фестивалю дозволить глибше зануритися в процес пивоваріння в теорії і на практиці. Одна з цілей фестивалю: особисто познайомити споживачів з пивоварами – тими, хто вибрав для себе нелегку місію виховати у українців смак до якісного пива. У лекторії пивовари розкажуть про особливості своїх виробництв, про те, як відкрити і просувати власну справу. Також пройде відкрита варка декількох сортів пива із залученням гостей. Протягом місяця це пиво буде визрівати, а спробувати його гості зможуть на фестивалі Ulichnaya Eda 4–5 листопада.

40 точок фуд-корту від команди Ulichnaya Eda дозволять опанувати мистецтвом Beer & Food Pairing. Кожен сорт у пивному павільйоні буде промарковано. Такі самі позначки на стравах фуд-корту допоможуть підібрати найбільш вдалі смакові поєднання.

Традиційно організатори наповнять фестиваль додатковими активностями, щоб гості з будь-якими інтересами провели тут насичений вікенд.

Тепла дитяча зона об’єднає великий ігровий простір, дитячий кінотеатр, майстер-класи, пеленальную зону і зону для годування, дегустації дитячого харчування. Залишити дитину з нянями і аніматорами можна буде абсолютно безкоштовно, просто заповнивши анкету батька.

На дорослих чекають родео і дартс, «Підпільний стендап», фінал Кубка України з віртуального футболу і навіть жіночий майстер-клас «Реальний секс» (18+). Вибрати гостинці для друзів і близьких можна буде в Cheese & Meet Market та на стендах імпортерів з бутильованим пивом більш ніж з 10 країн.

Музична програма буде досить різноманітною: від легендарного оркестру «Правда» з однойменного львівського Театру пива до епатажних гостей з Румунії – Transylvania:

Залежно від планів, на сайті www.concert.ua можна вибрати потрібний тип квитків:

  • 150 грн. – право проходу на фест, дегустаційний бокал, сумка для фішок та гід;
  • 100 грн. – право проходу на фестиваль.

Традиційно на фестивалі буде діяти пріоритетний вхід для всіх власників карт Visa. При оплаті квитка будь-якою картою Visa гості отримають 2 дегустаційні фішки, при оплаті безконтактною карткою Visa – знижку 50% на квиток.

Що ви отримаєте за ці гроші, розкаже коротке відео:

 

Місце проведення
«Арт-завод Платформа» – найбільший креативний кластер в Україні, розташований на території колишнього Дарницького шовкового комбінату, площею 100 тис. кв.м. Це закрита екосистема, яка об’єднує бізнес, фестивалі, коворкінг, IT, арт, fashion, освіту та інші індустрії креативної економіки. З 2014 року гостями подій стало понад 2 млн осіб, а бізнес-ком’юніті об’єднало понад 300 стартапів і інноваційних проектів.

Контакти з пресою, аккредитація: Дар’я Батозська, pr@ulichnayaeda.com.ua.