Організатори Craft Beer & Vinyl Music Festival назвали тему дев’ятого фестивалю крафтового пива і вінілів

25 Серпня 2021

Фестиваль
10-12 вересня відбудеться дев’ятий фестиваль крафтового пива і вінілової музики Craft Beer & Vinyl Music Festival. Темою фестивалю стане темне пиво. 
Чому темне пиво темне?

Темне пиво – темне тому, що ми додаємо в нього обсмажений солод. Це схоже на те, як обсмажується кава. Зернинки солоду кладуть в спеціальний барабан і нагрівають. Залежно від температури, часу та вологості в процесі обсмажування ми отримуємо різні кондиції обсмажування, – діляться організатори. — Тепер давай згадаємо: колись, якщо вдома не було цукерок, але дуже хотілось карамельки, — ти клав/ла цукор на ложку, і підносив/ла до вогню. Так от, якщо перетримати цукор над вогнем, то отримаєш не карамельку, а таку гірку чорну спалену субстанцію. І те саме відбувається в солоді: цукор всередині спалюється, перестає бути солодким, отримує гірчинку і разом з гірчинкою – кавові та шоколадні нотки смаку. Залежно від технології процесу і того, наскільки сильно ми хочемо спалити солод – ми отримуємо різні кольори (темний чи більш темний), різний ступінь обсмаження (підсмажений чи добре смажений), різний ступінь кавовості, шоколадності, карамельності в солоді. Це те, що відрізняє світлий солод від темного.
Світлий солод дає цукор в пиво (який потім їсть дріжджі і робить алкоголь), а темний солод використовують для кольору та для шоколадних смакових відтінків, які ви хочете додати у своє пиво. Дріжджі темний солод не «їдять» – це більше гірчинка, колір, шоколадно-кавові нотки.
До темного пива додають багато світлого солоду і трішки темного солоду,може й не трішки, але менше ніж світлого – це вже справа пивовара, чого він хоче досягти: якого смаку пива. Тобто в темному пиві, насправді більше світлого солоду аніж темного.
Приходь на фестиваль 10-12 вересня та шукай свій улюблений смак!🔥
Квитки за посиланням: https://bit.ly/tickets_CV9