Сьомий Craft Beer & Vinyl Music Festival у Львові: пивні новинки, платівки, і ще багато цікавинок
02 Жовтня 2020
Передувала фестивалю галузева конференція, яку провели для пивоварів і власників пивного бізнесу представники Асоціації «Незалежні броварні України»: Юрій Заставний («Театр пива «Правда»), Василь Микулин (Varvar Brewery), Тарас Фалик («Кумпель груп»), Дмитро Некрасов (FDB), Олександр Шаталов («Ципа).
Читайте також: Асоціація «Незалежні броварні України» і проєкт Beer Technologies: рухаємося далі!..
25 вересня розпочалася гаряча фестивальна програма, наповнена не тільки крафтовим пивом, а й музикою, вінілами, мистецькими виставками, дитячими та дорослими розвагами, ярмарком крафту і… всього не перелічити, повірте на слово, було захоплююче, галасно та дружньо!
Наливали на Craft Beer & Vinyl Music Festival 2029 пивоварні, ресторани-пивоварні з усієї країни: First Dnipro Brewery, «Кумпель», «Бургомістр», GREEN ELF Brewery, GREEN ELF Brewery, «Волинський Бровар», «DiD brewery», 2085, «MOLFAR Brewery», Kibler, Andersen craft beer, MATEICH Craft Beer, Берріленд, «Ципа», Rock Dog Brewery, Шифр, Дідько, Volta Brewery, Underwood Brewery, Red Cat Brewery, Copper Head, Rebrew, Good Brewery, Andrii’s brew, IIIO Brewery, Mova Brewing Co, Plemya, Brater, Hoppy Hog, Kyiv Local Brewery, Zen Brewery, «Кант», Father’s Brewery, Dudak, Odd Brew, Дубен Брау, Hrew Brew, «Сусло і гуслі», «Гонір», «Пивний Гном», Pivna Duma, Пивмен, Baba Jaga & Drova, Ale Point Brewery, «Правда», Varvar, Файне, Brewbear.
Приймали на фесті й домашніх пивоварів: Efir Brewery, Noen, O2XYGEN, Burning head brewery, The bad Beaver!, KOT Brau.
Посмакувати розмаїттям сортів, якими пригощали пивоварні у Львові, а тим більше, про всі розповісти – завдання не з легких, тут однією статтею не обійдеться. Пивовари приємно вражали як і класикою, так й експериментами. Популярним серед новинок виявилось ягідне пиво, зокрема пивоварні «Дідько» й Copper Head презентували свої кисляки. GREEN ELF Brewery дивували різнокольоровими новинками. До слова, в асортименті броварні: зелене, помаранчеве й навіть синє пиво, а нова пивоварня Brater пригощала класичними чеськими лагерами.
Ми постійно експериментуємо й шукаємо, чим здивувати наших споживачів. На фестиваль привезли зелене пиво – це бельгійський ель зі шпинатом. Також спеціально до заходу зварили «Оранж» – це пиво з сицилійським апельсином, – розповідає пивовар Ярослав (пивоварня GREEN ELF Brewery).
Своє пиво ми варимо у відкритих чанах за стародавніми чеськими технологіями. Готуємо напій двома відварами, колір пива значно різниться від звичного нам, лагер стає яскравого бурштинового кольору, – ділиться пивовар Ігор Баранчук (пивоварня Brater).
На фестиваль взяли з собою «ЗлатоЛьвів» – це наш шлягер, з новинок – борщ у тайському стилі. Дивне пиво, спочатку планували зварити суп «Том Ям», але спеції радше нагадували аромат борщу, тому довелось до напою додати чорну моркву й сік буряка. Це своєрідним реквієм, як зіпсувати пиво, а потім його виправити (жартує пивовар, – авт.). Це специфічний напій для вузької аудиторії, тут діє принцип чим дивніше, тим смачніше, – коментує засновник контрактного пивоварного проєкту Volta Михайло Платонов.
Більше про пивні новинки дивіться у наших репортажах на ютуб-каналі Beer
technologies journal!
Достойним поєднанням для найрізноманітніших сортів пива стали смаколики від вуличної їжі: бургери, ребра, чебуреки, устриці та фалафелі, солодке та морозиво.
За традицією, «Театр пива «Правда» оголошує стиль пива, в якому колегам пропонують позмагатися в майстерності. Стилем осіннього фесту стало пиво з найменшим вмістом алкоголю.