Фінішував перший спільний проєкт любителів пива та біргіків Beer_Geek_Ale. V1.0

17 Червня 2020

Проєкт Beer_Geek_Ale. V1.0 – Cat in Can
На початку цього року українські любителі пива та інші біргіки об’єдналися з метою зварити власне пиво. У рамках проєкту  Beer_Geek_Ale, сто чотири ентузіасти зібрали необхідну суму грошей, шляхом народного голосування обрали  Sour Double NEIPA й доручили зварити пиво українській пивоварні Rebrew.

Варка пива відбулась 28 квітня на броварні  Rebrew. Пиво дозрівало дещо більше місяця, а розлив пива організували 5 червня.

На плечі наших пивоварів  лягла вся відповідальність за розробку рецептури (з урахуванням побажань більшості) та за варку цього пива. І вони впоралися з цим на відмінно! Адже в результаті вийшов щільний та ароматний подвійний NEIPA, що зустрічає ароматами хмелю, цитрусів, супроводжує соковитим тілом та балансує все це помірною кислинкою, – коментують пивовари Rebrew.

Ще з минулої п’ятниці «інвестори» проєкту отримують свої баночки та діляться  враженнями про зварене пиво. У продажі цього пива не буде — хіба, може, хтось з учасників захоче пригостити, – йдеться у Фейсбук-спільноті Rebrew.

У результаті  вийшло пиво Beer_Geek_Ale – Cat in Can – Sour Double NEIPA. IBU 0, ABV 7,6%.