Флагман українського пивоваріння відсвяткував своє п’ятиріччя
21 Серпня 2020
Я хотів створити щось невеличке, навіть камерне, і просте, і для цього почав шукати локацію. Для такого формату не потрібні центральні місця, площі, проїжджі вулиці, – як правило, пивоварні у всьому світі розташовані або в індустріальних зонах, або на околицях міст. Коли ми приїхали на цю локацію, тут була справжня лісопилка. От ви бачите перед собою два пройоми в барі, раніш це були дві сушарки для лісу. Тут, під навісом, була заскладована велика кількість пиломатеріалів. Мені це неабияк сподобалось. Ми попередньо знали, що ця локація продавалася , тому із задоволенням придбали її. Це справді те, чого я хотів. І так, ми спочатку не збиралися запускати масштабний проєкт, тому й обладнання для пивоварні зробили власноруч. Проте нам вдалося дуже швидко «вирости з цих штанців», попит на наше пиво виявся дещо вищий, аніж ми очікували, – розповідає засновник пивоварні Василь Микулин.
Зруйнувати стереотип про те, що пиво – нудний й одноманітний напій – ось до чого прануть варвари на чолі з Василем Микуліним. І їм це неабияк вдається! Пиво Varvar швидко розлітається з полиць українських магазинів, й займає переможні місця на закордонних пивних змаганнях: WBA, International Beer Awards, Brussels Beer Challenge.
На свій день народження тут презентували три нові сорти пива – «Гречаний брегот», кислий ІРА на квейку, імперський гозе томат-каркаде-духмяний перець. Родзинкою став особливий набір стаутів.
П’ять років, п’ять пляшок, різні вида стаута. Малина – потужна реінкарнація нашого щорічного іменинного Abyss, чорний перський лайм, цикорій, в’ялений банан і макадамія, – поділились на пивоварні.
Про історію створення пивоварні, світове визнання і формування українського бренду, новітні технології і витримку пива в бочках – незабаром в ексклюзивному інтерв’ю з Василем Микулиним.