Фонд Tuborg виділить 6 мільйонів данських крон на вирішення глобальних проблем людства

21 Лютого 2019

Амбітні цілі
З 2019 року данський Фонд Tuborg, що є частиною Фонду Carlsberg, підтримуватиме Глобальний договір ООН для збільшення вкладу приватного сектору в сталий розвиток. Проект націлений на розробку нових стратегій та інноваційних рішень молодими спеціалістами з бізнесу і триватиме протягом наступних трьох років, охопивши мінімум 10 країн Європи, Азії, Африки і Америки, повідомляє прес-служба компанії.

Бізнес відіграє вирішальну роль у забезпеченні виконання цілей сталого розвитку ООН. При цьому спільні амбітні цілі, узгоджені світовими лідерами в 2015 році, будуть реалізовані тільки в тому випадку, якщо авторитетні компанії, а також стартапи і підприємці розроблять нові рішення, стратегії та бізнес-моделі, які зможуть сприяти вирішенню глобальних проблем, таких як дефіцит води, забруднення навколишнього середовища, бідність або нерівність.

Хоча багато компаній вже докладають значних зусиль для досягнення цілей сталого розвитку, тектонічний зсув тільки починається і вимагає радикальних змін в бізнесі протягом наступних десятиліть. Якщо ми хочемо досягти успіху в залученні молоді до цієї важливої задачі, нам необхідно розвивати їх навички та компетенції, підвищувати мотивацію і надавати можливості бути частиною вирішальних змін.

– Ми раді допомогти молодим фахівцям в реалізації нових бізнес-ідей для вирішення існуючих глобальних проблем, – зазначила Ліз Кінго, генеральний і виконавчий директор Глобального договору ООН. – Ця нова програма надає унікальну платформу молодим бізнес-лідерам для досягнення глобальних цілей і власного внеску до формування сталого бізнесу майбутнього.

– Фонд Tuborg хоче зробити свій внесок в розвиток та інновації в приватному секторі. Ось чому ми раді підтримати ООН у її зусиллях, спрямованих на популяризацію цілей сталого розвитку серед молоді з бізнес-спільноти не тільки в Данії, але й у всьому світі. Оскільки ми є членом сім’ї Carlsberg, в нашій ДНК закладено прагнення брати на себе соціальну відповідальність і сприяти сталому майбутньому, – зазначила Енн-Марі Сков, виконавчий директор Фонду Tuborg.

Співпраця включає дві програми:

Програма «Молоді інноватори SDG» – залучає молодих фахівців (до 35 років) до вирішення задач, представлених в цілях сталого розвитку. Програма об’єднує команди спеціалістів з компаній, що беруть участь в Глобальному договорі ООН, для спільної роботи і отримання знань за допомогою серії натхненних та інтерактивних семінарів і освітніх заходів від провідних науковців.

Програма «Піонери SDG» – Глобальний договір ООН відзначає ряд піонерів SDG – бізнес-лідерів, що працюють на будь-якому рівні в компанії-учасниці Глобального договору ООН і використовують бізнес як рушійну силу для досягнення 17 цілей сталого розвитку.