Формувати і… вгадувати смак свого покупця: пивоварня AltBier Brewery розширює кордони!

12 Липня 2021

AltBier
Постійна лінійка пива AltBier Brewery нині налічує 20 крафтових, серед яких: 5-6 класичних чеських сортів пива. За словами генерального директора групи компаній AltBier Сергія КОВАЛЕНКА, це розмаїття смаків і стилів пива дозволяє  знайти свій смак як пивним фанам, так і людям, які тільки знайомляться з напоєм. По суті, AltBier Brewery ставить перед собою два дуже важливі завдання: формувати й вгадувати смак свого покупця. Тому незабаром мережа AltBier налічуватиме більше 70 власних магазинів не тільки  в Харкові, а й у інших містах України.

Концепція магазинів AltBier – про пиво і до пива. У кожному з пивних магазинів представлено по 25 сортів пива, з яких: 20 сортів є постійно на крані,  5-7 – у пляшці 0,33 л або у майбутньому в банці (це будуть ультракрафтові сорти, які не вип’єш літрами) та ще 10 кранів виділено для сидрів і лимонадів, які незабаром AltBier Brewery почне виготовляти власноруч. До напоїв тут пропонують широкий асортимент снеків.

З концепцією все просто: 25 сортів пива – це наша гордість. Ми є одним із лідерів України за кількістю й розмаїттям сортів пива, яке випускають під однією торговою маркою. Споживачам, окрім улюблених постійних сортів: чеським Pilsner, Golden Ale, Квакnem, пропонують «Пиво місяця». Наприклад, нещодавно зварили чудовий полуничний Milkshake Dolce Vita, також дозріває наша Light IPA.  До речі, із Light IPA це цікава ідея, я дуже люблю охмелені сорти: АРА, ІРА, DIPA.  Проте сьогодні формувати смак потрібно поступово, невеликими кроками, і саме для того, щоб привести споживача до смачної ІРА, ми придумали полегшений варіант для початківців, – коментує генеральний директор ГК AltBier Сергій КОВАЛЕНКО.

Цього року AltBier розпочав роботу з дистриб’юторами і роздрібними мережами. Сьогодні пиво з маркою AltBier можна купити в Полтаві й у Києві. Також засновники пивоварні вже ведуть переговори з ресторанами Одеси і закликають до співпраці роздрібні мережі і дистриб’юторів з інших міст.

До майбутнього сезону ми збираємося наростити обсяг виробництва до 500 тонн/місяць і, відповідно, активно займати полиці й крани магазинів інших міст нашої країни, – додає Сергій КОВАЛЕНКО.