Great American Beer Festival 2020 відбудеться онлайн

25 Травня 2020

Онлайн-формат
Традиційний американський пивний фестиваль Great American Beer Festival цьогоріч відбудеться в онлайн-форматі. Одначе, конкурс пива, який проводиться у рамках фестивалю, не скасували, а заявки почнуть приймати вже у червні.

Спочатку захід був запланований на 24-26 вересня в Colorado Convention Center (Денвер). Проте, світова пандемія внесла свої корективи та змусила оргкомітет Brewers Association змінити формат та дати проведення фестивалю. Відтак, Great American Beer Festival 2020 пройде онлайн з 16 по 17 жовтня.

Звичайно, ми розчаровані тим, що цієї осені крафтова спільнота не зможе зібратися в Денвері на щорічному пивному фестивалі, але безпека  і здоров’я гостей, учасників, спонсорів, співробітників, волонтерів та суддів має першорядне значення для Brewers Association, – заявив глава асоціації Боб Піз.

39-й фестиваль Great American Beer Festival може здатися злегка незвичним, але це все теж свято крафтової  спільноти в оновленому форматі. Програма заходу досі  в розробці. Досить ймовірно, що у рамках фестивалю проведуть онлайн-дегустації, пленарні дискусії та сесії фудпейрінгу.

Оскільки Covid-19 як і раніше продовжує поширюватися по світу, і в найближчому майбутньому стрімкого поліпшення ситуації не передбачається, ми вирішили, що безпечніше буде провести фестиваль онлайн, – додає Боб.

Також відбудеться щорічний конкурс пивоварів. Група з більш аніж 100 професійних суддів оцінить зразки конкурсантів (очікується, що їх буде не менше 7 тисяч) і вибере трійку кращих сортів в кожному стилі. Прийом заявок на участь стартує 9 червня. Дізнатися про правила конкурсу можна на офіційному сайті.

Ми дуже раді, що в цьому році конкурс все-таки відбудеться, і в нас буде можливість нагородити пивоварів за їх досягнення, познайомити споживачів з пивними стилями та  сучасними трендами Ми з нетерпінням чекаємо можливості оголосити імена переможців і відзначити їх видатні досягнення, – коментує  Піз.

Детальніша інформація про проведення Great American Beer Festival 2020 року буде опублікована на офіційному сайті згодом.