HOME BREWERY AWARDS 2021: як відбувся конкурс домашніх пивоварів у Києві

26 Січня 2022

HOME BREWERY AWARDS 2021

23 січня у пабі Punkraft відбувся конкурс домашніх пивоварів. Цьогоріч  броварі змагались у категорії за Beer Judge Certification Program 21B. Specialty IPA: New England IPA. У конкурсі взяло участь 15 зразків.

До суддівської колегії увійшли:  пивовар із 20-річним досвідом, керівник проєкту «Власні броварні» у Сільпо, засновник Школи Пивоварів Віктор Ващук, перший барменеджер Punkraft і засновник Dealer Bottle Shop Kyiv Олександр Дзенгілевський, засновник і старший технолог пивоварні 2085, має непересічний досвід запуску та співпраці з броварнями у США, Індії, Іспанії та Грузії  Назар Дребот, засновник компанії Solodok Іван Заріцький.

У конкурсі взяли участь як відомі пивоварні, так і новачки. Це був дуже важкий стиль для домашніх пивоварів, але більшість з них зварили добре пиво. Половину втрапили в колірність напою, проте деякі не впорались зі смаковими властивостями, – коментує суддя конкурсу, засновник Dealer Bottle Shop Kyiv Олександр Дзенгілевський.

Як розповідає Олександр Дзенгілевський, сьогодні важливо проводити конкурси домашніх пивоварів.

Такі конкурси можуть бути корисними для велких пивоварень, адже тут можна знайти нові обличчя. Незважаючи на те, що броварі самостійно опановують науку пивоваріння, але вже варять цілком якісне пиво.

Вітаємо переможців конкурсу!

Перше місце (155 балів) і приз, набір рідких дріжджів White Labs, здобули First Actors Brewery в особі Dmytro Oliinyk, Київ, зразок №5.

Друге місце (154 бали) і знижка 50% на навчання у Школі Пивоварів дістається NoeN brewery, Київ, зразок №7.

Третє місце (150 балів) і сертифікат на закупи в магазині для пивоварів «Солодок» у якості нагороди також здобули NoeN brewery, але за зразок №3.

Приз глядацьких симпатій отримав зразок №7 від NoeN brewery

Наступний конкурс відбудеться 17 квітня!

Читайте також: ІХ Форум пивоварів і рестораторів: що, де і як?