Home Brewery Awards: 23 січня у Києві оберуть кращий New England IPA на конкурсі домашніх пивоварів

20 Січня 2022

Home Brewery Awards
Організатори конкурсу HOME BREWERY AWARDS 2021 анонсували одразу два конкурси. Під час першого судді 23 січня обиратимуть кращий New England IPA, під час другого 20 березня  –  кращий Imperial Stout.

 

Ідею організовувати конкурси для домашників ми підгледіли в Білорусі, де цей рух популярний. Там я вперше дізнався, що пиво варити можна вдома, відвідав подібні конкурси, сам спробував зварити. Під час першого конкурсу понад 30 пивоварів презентували гарбузове пиво, а переможці варили сорт на потужностях Rebrew, – ділиться перший барменеджер Punkraft і засновник Dealer Bottle Shop Kyiv Олександр Дзенгілевський.

Минулого року організатори витримали паузу з огляду на карантин, тепер повертаються до проведення конкурсів, тому цьогоріч  вирішили провести одразу два конкурси:
На першому, 23 січня о 16:00 учасники представлять стиль за Beer Judge Certification Program 21B. Specialty IPA: New England IPA.
Важливо, щоб пиво було м’яким, із вираженим фруктово-цитрусово-тропічним характером і на вигляд матово-каламутним.
На другому, 20 березня о 16:00, судді оцінюватимуть стиль за Beer Judge Certification Program 20C. Imperial Stout.
Пиво має бути  з інтенсивними солодовими та глибоко-пряними акцентами, і не зайвим було би там віднайти темні фрукти і ноти шоколаду.

Учасники надсилають 5 літрів неперевершеного крафту в скляних пляшках, організатори обіцяють  суддівство, навалу дегустаторів, і, звичайно ж, призовий фонд!

Про конкурс:

У призначений час конкурсанти, судді та гості збираються в барі. Розпочинається дегустація заявлених зразків НАОСЛІП. Судді оцінюють кожен зразок за 50-бальною шкалою BJСP, а гості шляхом голосування обирають пиво глядацьких симпатій!

Судді конкурсу:
▪ Віктор Ващук — пивовар із 20-річним досвідом, керівник проєкту «Власні броварні» у Сільпо, засновник Школи Пивоварів.
▪ Олександр Дзенгілевський — перший барменеджер Punkraft і засновник Dealer Bottle Shop Kyiv.
▪Роман Лебедь — пивний журналіст, дегустатор, засновник блогу про пивну культуру Beer Гичка.
▪ Назар Дребот — засновник і старший технолог пивоварні 2085, має непересічний досвід запуску та співпраці з броварнями у США, Індії, Іспанії та Грузії.
Призовий фонд
🥇 набір рідких дріжджів White Labs — за перше місце;
🥈 знижка 50% на навчання у Школі Пивоварів — за друге місце;
🥉 сертифікат на закупи в магазині для пивоварів «Солодок» — за третє місце.
Крім того, окремий призовий фонд у рамках першого конкурсу для New England IPA виділяє Андрій Бойко. Це його персональна ініціатива, продиктована нестримним прагненням розвивати пивоваріння в Україні. Тож, автори трьох найцікавіших варок, на думку Андрія, отримають по 1000 грн кожний.💰

Ну й куди без Призу глядацьких симпатій — буде й такий!

HOME BREWERY AWARDS 2021 — це відкритий захід, спробувати конкурсні варки зможе абсолютно кожний, причому безкоштовно. А от за участь у голосуванні та можливість віддати свій голос одному вподобаному крафту варто заплатити 200 грн. Всі зібрані кошти підуть у Фонд глядацьких симпатій. Його отримає той, за кого найбільше голосів віддадуть наші гості.