HOP HEY beer shop: якість від заводу до магазину

01 Листопада 2021

HOP HEY beer shop

Компанія “Море Пива” відома поціновувачам пінного ще з 2009 року. Перші магазини розливних напоїв з червоно-білою вивіскою з’явилися у Дніпрі. За понад 12 років мережа розрослася до майже 400 магазинів у 27 містах та стала найбільшою в Україні в своєму сегменті. Зручний формат, широкий асортимент, цікаві акції та програма лояльності — у своїй роботі компанія дотримується найкращих світових практик, вибудовує чесні та відкриті відносини. Чому клієнти повертаються до “Море Пива”? Журналістам Beer. T&I project розповідають засновники компанії.

Пивну культуру в маси

Навесні 2018 року компанія презентувала свій новий бренд HOP HEY. Альтернативний формат і стильний дизайн біршопів одразу припав до вподоби прихильникам крафту та оригінальних закусок. За словами клієнтів, найбільшими перевагами HOP HEY beer shop передусім є:

  • смачні безалкогольні напої та пиво від регіональних та крафтових броварень;
  • попередньо упаковані закуски, що мінімально контактують із довкіллям;
  • можливість самостійно зібрати більшу частину замовлення;
  • класний вибір пивної атрибутики та товарів для відпочинку;
  • компетентні продавці, які завжди допоможуть із вибором.

Ми не лише популяризуємо якісний український продукт, а й робимо значний внесок у культуру споживання крафтового пива. Завдяки колабораціям із нашими дніпровськими партнерами — заводами First Dnipro Brewery та Fanatic — HOP HEY beer shop знайомить українців як із класичними, так і з новими стилями пива, — зазначають співзасновники компанії.

Якість на кожному етапі

На сьогодні в біршопах HOP HEY можна придбати не лише живе крафтове пиво на розлив, а й власні та ексклюзивні сорти пінного у пляшках від заводів-партнерів, оригінальні сидри, смачний квас і лимонад, а ще — понад 100 видів закусок.

Проте прихильність клієнтів компанія заслужила не лише широким асортиментом та відмінним сервісом. У “Море Пива” також пишаються контролем якості продукції на кожному етапі.

Наше пиво варять на сучасних українських заводах європейського рівня з дотриманням усіх санітарних норм. Після чого, без пастеризації й фільтрації, його одразу розливають в 30-ти літрові кеги та тримають за певної температури. Так пиво довше зберігає свої смакові та корисні властивості, а наші клієнти довше насолоджуються його свіжістю та ідеально збалансованим смаком, — зазначають у компанії.

До речі, гості HOP HEY beer shop найчастіше віддають перевагу лагерам, елям, стаутам та легкому фруктовому пиву.

За понад 12 років роботи на ринку компанія вже встигла продемонструвати: якісна продукція може та має бути доступною. За словами співзасновників Море Пива, плани на майбутнє — амбітні: розширити українську мережу біршопів, впровадити ще кілька цікавих практик корпоративної соціальної відповідальності, сприяти ефективній взаємодії бізнесу та суспільства та зрештою вийти на європейський ринок.

Читайте також: Видихай та злітай: HOP HEY beer shop підкорив пустелю на Херсонщині