Ініціатива Незалежних броварень України на розгляді ВРУ

16 Липня 2020

Пивний рух в Україні
Ініціатива
Незалежних броварень України знайшла віддзеркалення в законопроєкті № 3848, який передано на розгляд до ВРУ.

Як повідомляють в Асоціації, відповідно до запропонованого законопроєкту: до 31 грудня 2021 року для пивоварень, які виготовляють до 2 млн літрів на рік, ставка акцизного податку може становити 0 гривень за літр пива солодового.

Важливою рисою є той факт, що крафтові виробники нарешті були почуті, а зазначені пільги до 2 млн. літрів на рік для малих незалежних пивоварень наближають нас до європейських норм. Ці пільги відкриють «друге дихання» для розвитку малих незалежних пивоварень, які понесли значні втрати під час пандемії COVID-19, – діляться члени Асоціації.

Сплати акцизного податку, що залишаться на пивоварнях, підуть на розвиток виробництва та створення нових робочих місць. Це означає, що якісного пива в Україні має стати ще більше.

Вперше за роки незалежності для малих виробників пива визначена межа –  2 млн. літрів на рік. Поки що це не відображається на градації ліцензії на оптову торгівлю, але ми впевнені, що з часом і це питання буде вирішено, – додають представники  Асоціації “Незалежні броварні України”.

Наступним кроком стане голосування за цей законопроєкт.

Інформаційну підтримку «Незалежним броварням України» на постійній основі надає медіа-група «Технології та Інновації»: професійний журнал Beer.Technologies і сайт beertechdrinks.com, відео-канал Beer
Technologies journal
сторінки і групи в соцмережах.