Карантин з користю: інновації на пивоварні «Волинський Бровар»

26 Травня 2020

Карантин з користю
Пивоварні «Волинський бровар» шостий рік, і увесь цей час підприємство на чолі з його засновником і директором Миколою Іващишиним вдосконалюється, розвивається. Навіть, світова пандемія коронавірусу не зупинила роботу виробництва.

За словами директора, для «Волинського Бровара» цей час став поштовхом для розширення асортименту, збільшення частоти варок і нарощування потужностей. Зокрема, на виробництві, у варильному та одному з бродильних цехів змінили підлогу на витривалу, професійну, розраховану для харчового виробництва.

На пивоварні встановили нове американське обладнання для розливу пива Meheen 2 Lane Bottling Station, завдяки якому можна контролювати дозування напоїв, швидкість заповнення тари, кількість вуглекислого газу, що  впливає на стабільність продукції. Запуск обладнання відбувся в онлайн-форматі, американські фахівці за два дні навчили персонал, як працювати з новою системою розливу.

Карантин для нас – не шлагбаум чи трамплін, для того, щоб щось робити або навпаки зупинятись, – ділиться Микола Іващишин.

Якісне крафтове пиво – це поєднання унікальної рецептури, довершеної технології та спеціалізованого обладнання. Останнє неабияк впливає на виробництво, тому на пивоварні встановили нову систему кондиціонування повітря Atlas Коpcо.

Нині у нас є можливість отримувати стерильне повітря. Це важливо для сучасних автоматичних установок. Однозначно, наш сепаратор потребував такого повітря й тепер працюватиме як швейцарський годинник, – коментує директор «Волинського Бровара».

Пивоварня постійно вдосконалює асортимент та розробляє нові рецептури. Що цікаво, під час карантину директор пивоварні створив два нових рецепти пива. Нині ж «Волинський Бровар» готує  два нових види пива: Forest imperial stout (темне пиво до складу якого входить ялівець, гілки сосни та ялини) та Coffee imperial stout (темне пиво на основі кави).

Заглянути за лаштунки та дізнатись детальніше про позитивні зміни на виробництві можна у нашому відеофільмі
.