Kiev Beer Academy запрошує пройти теоретичний і практичний курс про пиво

19 Січня 2018

Освіта
Боротися з пивної безграмотністю будуть в Києві 27 і 28 січня з 09:00 до 17:30. За два інтенсивних дня тут навчать розбиратися в різноманітті пивних стилів, покажуть, як визначати ароматичні та смакові дефекти (за 2 дні будуть продегустовані близько 60 зразків), відкриють секрети пивоваріння та зварять своє власне пиво, розвіють міфи про пивний живіт і пивний алкоголізм, на практиці розберуть базові поєднання їжі і пива.

Програма розрахована на широку аудиторію: від пивних ентузіастів до діючих пивоварів і дегустаторів. Вартість курсу 5300 грн.

Детальніше про курс за посиланням. Сторінка академії в Facebook: https://www.facebook.com/alesommelier/

Консультації по e-mail: info@beerleague.com.ua, за номером в WhatsApp, Viber, Telegram: +380674308943, або в особистих повідомленнях на сторінці Facebook.

Відзначимо, освітні програми в Kiev Beer Academy проводяться вже більше 5 років, її випускниками стали понад 400 осіб з різних міст України, а також з КНР, Грузії, Білорусі та Швеції. Слухачами свого часу були Олександр Шаталов, Тарас Фалик, Дмитро Некрасов, Євген Підлісний, Олексій Губський, Василь Микулин і багато інших відомих людей пивного світу України.