Компанія Carlsberg Ukraine отримала 21 нагороду на Міжнародному конкурсі пива

18 Вересня 2017

Новини
Відразу 19 продуктів компанії Carlsberg Ukraine отримали нагороди на XX Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних і питних вод та пивоварного солоду.

Щорічно асоціація «Укрпиво» ​​підводить підсумки діяльності пивобезалкогольної галузі. За 20 років цей конкурс став важливою подією для гравців українського ринку напоїв. В рамках акції «Свято пива – 2017» дегустаційні експерти з України, Білорусі, Молдови та Литви перевірили продукцію українських виробників на предмет відповідності сучасним стандартам якості. Оцінювалися смакові властивості, а також аромат, стійкість піни, фізико-хімічний склад та інші показники. В ході оцінки журі відзначило високу якість продуктів, що виготовляються на Київському, Запорізькому та Львівському пивоварних заводах Carlsberg Ukraine.

Так, найвищими нагородами Гран-Прі відзначені:

  • «Seth & Riley’s GARAGE зі смаком лимона» – за високу якість ліцензійного спеціального пива;
  • «Квас Тарас Чорний» – за високу якість квасу;
  • Robert Doms American style Ale – за високу якість напівтемного пива.

13 золотих медалей отримали продукти: сидр Somersby, «Seth & Riley’s GARAGE зі смаком лимонного чаю», Carlsberg, Kronenbourg 1664 Blanc, «Славутич Айс Мікс Куба Лібре», «Robert Doms Мюнхенський», «Квас Тарас», Квас Тарас Білий», «Балтика безалкогольне № 0», «Жигулівське Запорізького Розливу», «Арсенал Міцне», «Львівське 1715» і «Robert Doms Бельгійський».

Срібні медалі отримали Kronenbourg 1664, «Львівське Світле» і «Львівське Живе». Крім того, продукцію ТМ «Квас Тарас» нагородили бурштиновою зіркою за найбільші обсяги виробництва квасу в 2016 році, а «Квас Тарас Білий» – почесним кубком за кращий дизайн зовнішнього оформлення.

Юрій Гук, головний технолог компанії Carlsberg Ukraine:

«Нагороди від дегустаційних експертів – це результат роботи нашої дружної команди професіоналів в Києві, Львові та Запоріжжі. Ми відповідально ставимося до питання якості продукції: використовуємо новітнє обладнання, орієнтуємося на найвищі світові стандарти і ретельно контролюємо весь процес виробництва – від стадії прийому сировини до розливу напоїв».

* * *

Оксана Голушко, менеджер з сертифікації та оцінки якості готової продукції компанії Carlsberg Ukraine:

«Нам приємно, що продукцію українських виробників, в тому числі компанії Carlsberg Ukraine, високо оцінюють місцеві та іноземні експерти. Наша незмінна місія – досягти досконалості в мистецтві пивоваріння, так, щоб наші заводи, як і продукти, завжди були зразковими».

Прес-реліз надано агентством «ВАРТО».

«Укрпиво» – організатор конкурсу

Українська галузева компанія з виробництва пива, безалкогольних напоїв і мінеральних вод. Асоціація представляє спільні інтереси виробників пива, безалкогольної продукції та солоду перед законодавчими та виконавчими органами влади, виконує функції координуючого органу з питань технології, якості та сертифікації продукції, визначення основних напрямків технічного переобладнання, поширення наукової та економічної інформації.

Про компанію Carlsberg Ukraine

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним з найвідоміших пивних брендів в світі, а бренди «Балтика», Carlsberg і Tuborg входять до числа найбільших брендів в Європі. В Carlsberg Group працюють більше 42 000 чоловік, а продукція продається на більш ніж 150 ринках світу. За підсумками 2016 року Carlsberg Group продала близько 35 мільярдів пляшок пива.

До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Київі та Львові. У компанії працює більше 1500 чоловік. У портфель Carlsberg в Україні входить пиво, алкогольні та безалкогольні напої наступних торгових марок: «Львівське», Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Жигулівське Запорізького Розливу», «Хмільне», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen і інші.

Компанія Carlsberg Ukraine входить в список найбільших платників податків України (за даними рейтингу «ТОП-100 платників податків України» видання «Бізнес», 2016 г.), а також займає перше місце в номінації «Репутаційна стабільність» (за даними рейтингу «Репутаційні АКТИВісті» видання «Бізнес», 2016 г.). Carlsberg Group – один з найбільших датських інвесторів на території України.

За даними Nielsen, за підсумками 2016 року доля компанії Carlsberg Ukraine на ринку пива України складає 29,9% в натуральному вираженні, на ринку квасу – 43,9% в натуральному вираженні.

Додаткова інформація на сайті www.carlsbergukraine.com.

Читайте новини компанії на офіційній сторінці в Facebook.