Компанія Carlsberg Ukraine увійшла в ТОП 10 в номінації «Найкращий бренд роботодавця»

Новини компаній
Діловий портал delo.ua, бізнес та медіа бюро ekonomikа + і проект «ТОП 100. Рейтинги найбільших» провели сьомий HR Wisdom Summit. Спікерами заходу стали понад 20 провідних фахівців в сфері управління персоналом та організаційного розвитку, повідомляє прес-служба Carlsberg Ukraine.

Темою саміта стала діджіталізація, дерегуляція і диверсифікація у сфері управління персоналом. На сьогоднішній день ключове завдання для голови функції HR — трансформувати і посилити навички, вміння, і таланти працівників через цифрові технології.

Згідно з методологією проекту, більше місяця на порталі delo.ua проходило онлайн голосування за кращих HR-управлінців України. 40% результатів були отримані в ході онлайн голосування, інші 60% — після опитування експертів і анкетування учасників ринку. В результаті опитування також були визначені кращі корпоративні освітні програми, українські та іноземні бренди роботодавця.

В цьому році компанія Carlsberg Ukraine отримала одну з нагород в номінації «Найкращий бренд роботодавця» серед міжнародних компаній. Як відмічають самі працівники Carlsberg Ukraine, в компанії вони найбільше цінують стабільність, соціальний пакет, кар’єрні можливості, заробітну плату та умови праці. Всі ці чинники і створюють переможний бренд роботодавця:

— Цю нагороду ми отримали завдяки нашим людям, які щоденно кидають нам виклики, змушують думати по-іншому, дають нам нові ідеї для реалізації, підтримують нас та стимулюють йти тільки вперед, — відзначає Марина Харрісон, віцепрезидент з персоналу Carlsberg Ukraine.