Комплекс «Конференц-Хол Ірпінь» приймає V Дегустаційний конкурс East European Beer Award і Х Форум пивоварів і рестораторів

25 Лютого 2021

Х Форум пивоварів і рестораторів
21-23 квітня у комплексі «Конференц-Хол Ірпінь»
(м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118-А) відбудеться V Дегустаційний конкурс East European Beer Award  Ювілейний і Х Форум пивоварів і рестораторів. Для проведення заходів комплекс «Конференц-хол Ірпінь» надає найбільший зал «Імперіал. V Дегустаційний конкурс пива і сидрів і Х Форум пивоварів і рестораторів пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Робочі місця для пивних суддів буде облаштовано на відстані 1,5 м один від одного. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходів радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Запрошуємо власників і директорів ресторанів-пивоварень, міні-броварень та пивзаводів, для яких слово крафт – не порожній звук, пивоварів, технологів і працівників лабораторій пивоварних підприємств, виробників і постачальників сировини, дріжджів, обладнання, тари і упаковки, представників пивних і не тільки торговельних мереж, пабів, барів, магазинів, що торгують пивом, фірм-імпортерів пива!

У «Конференц-Холі Ірпінь» чекають і на представників торгових мереж, колекціонерів пивної атрибутики, пивоварів-домашників.

Відзначимо,  «Конференц-Хол Ірпінь» – перший спеціалізований комплекс у Києві, що поєднує в собі все краще індустрії конференц-сервісу, щоб гості могли працювати і проводити вільний час із комфортом і задоволенням.

Як наголошують власники закладу, незаперечною перевагою комплексу є наявність великої кількості залів для проведення бізнес-конференцій, тренінгів, семінарів та інших ділових і святкових заходів.

До послуг гостей комплексу пропонується:

– 15 конференц-залів;
– сучасне обладнання;
– готель на 80 номерів;
– ресторан «Імпресія»;
– лаунж-бар;
– крита літня тераса;
– барбекю-зона;
– тренажерний зал;
– сауна;
– спортивний майданчик.

Під час ювілейного Форуму учасники обговорюватимуть ситуацію в українському та європейському  крафтовому пивоварінні,  дискутуватимуть на тему технологічного вдосконалення виробництв, виготовлення пива з унікальними смаковими якостями, обговорюватимуть новітні маркетингові прийоми і продажі пива в сучасних реаліях, та ін. Цікавими для пивного загалу стануть теми: роль краудфандингу у відкритті пивного закладу,  організація пивних турів, фудпейринг у пивному ресторані та пабі і т.д. Пивовари познайомлять із популярними нині мідами, презентують крафтові сидри.
Завершуватиме конференц-день урочиста Церемонія нагородження переможців V Дегустаційного конкурсу East European Beer Award.

З приводу участі у Форумі, партнерства та спонсорства звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук, тел..: +38 (068) 568 66 58,  nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач, тел.: +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Телефон для бронювання номерів: +38 067 225 3058