Коронавірус vs пивні події: календар

27 Серпня 2020

Пивні події
Щороку яскраві пивні події збирають сотні шанувальників хмільного напою. Проте  цьогоріч, у зв’язку з пандемією коронавірусу частину заходів переносили на наступний рік, інші намагались адаптувати під онлайн-формат. Про долю подій пивного світу читайте далі.

Пиво в Україні

Фестивалі

 OdessaBeerFestival  2020

21-24 серпня

Пивну спільноту зібрав уже VII щорічний Всеукраїнський фестиваль пива. У випадку з Одесою цитата «Якби було море пива» має майже пряме значення, учасникам фестивалю кращі броварні запропонували понад 150 сортів пива.  Також для гостей фестивалю кращі ресторанів вуличної кухні з усієї України представили свої гастрономічні шедеври! Родзинка фестивалю cnfd стенд з найбільшим вибором устриць на півдні країни!

Summer Craft Beer Fest 

Фестиваль, запланований на 29-30 серпня 2020 р.  скасували.  Наступні дати поки невідомі.

Craft Beer Fest – місце зустрічі справжніх цінителів пінного. Тут пивовари зможуть представити свої кращі зразки хмільних напоїв і здивувати пивними експериментами. Це найкраще місце для знайомств з крафтового пивом, новими сортами пінного і його творцями. Концепція заходу – об’єднати всіх пивоварів і представити широкій публіці справжній крафт.

«Варишське пиво»

4-6 вересня

На Закарпатті відновлюють пивні традиції регіону, які започаткував князь Ференц Ракоці II в 1701 році, підписавши грамоту про заснування пивоварні в селі Подгоряне. Фестиваль буде не лише хмільним — щедрі закарпатці не дадуть покинути фестиваль п’яними і голодними: курячі крильця, баранячі і свині ребра, м’ясна нарізка, мариновані закуски, сири, риба в’ялена, копчена і тушкована, раки, овочі на грилі і печена картопля.

 

Kyiv Beer Festival

Щорічний великий пивний фестиваль, що мав відбутися 12-13 вересня скасували!

Craft Beer & Vinyl Music Festival: свято пива та вінілової музики

 25-27 вересня

Традиційно з’їдуться пивовари з усієї країни та привезуть улюблені сорти і свої новинки. А поки питимеш пиво та заїдатимеш чимось смачним з фудкорту, твої вуха буде тішити музика з вінілів! Фестиваль не тільки для дорослих, бо маємо програму і для наймолодших! Тому батьки зможуть спокійно відпочити, – діляться організатори.

 

Виставки, Форуми, семінари

«Braumeister-2020»

7-11 вересня

Перший спеціалізований семінар для українських пивоварів «Braumeister-2020» скасували! Захід планують провести наступного року. Деталі згодом.

ІХ Форум пивоварів і рестораторів

9-10 вересня

ІХ Форум відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил: кількість учасників у залі обмежена, частина заходу проходитиме на свіжому повітрі, приміщення оснащене сучасною системою кондиціонування повітря, присутнім рекомендовано знаходитися в масках і використовувати захисні екрани.

9 вересня відбудеться конференц–день. На учасників чекають обговорення актуальних тем, що стосуються виготовлення і продажів високоякісних напоїв, з авторитетними експертами та новими обличчями галузі, інноваційні технології й рішення, цінні поради та успішний досвід колег. 

На другий день, 10 вересня, учасники ІХ Форуму пивоварів і рестораторів вирушать у пивні тури «Столичний крафтовий шлях», у рамках яких зможуть ознайомитися з секретами пивоварного ремесла, скуштувати смачного пива, побувати на дегустаціях пивного меню. Кожен охочий зможе обрати свій маршрут.

Перший пивний маршрут охопить відвідини пивоварні Varvar, пабу Punkraft і пивного магазину «Ель-Хмель». Столичними локаціями другого пивного маршруту стали: пивоварня Underwood Brewery,  пивний магазин LITRA beer&whisky market та новий паб LITRA BAR beer&music resto.

Міжнародна спеціалізована виставка «Індустрія пива слабоалкогольних і безалкогольних напоїв»

 22-24 вересня

За словами організаторів, «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв» — єдина, потужний широкоформатний майданчик для принципово нового спілкування, обміну досвідом, пропозицією різних послуг з вирішення тих чи тих «вузьких» питань та проблем у виробництві, в техніці та технології, просування інноваційних рішень тощо в галузі індустрії напоїв. Виставка гуртує ключових гравців індустрії напоїв, у форматі спеціалізованого заходу.

У рамках виставки заплановано проведення круглого столу «Тенденції розвитку малого пивоварення в Україні», семінари, презентації, дегустації напоїв. У рамках Бізнес-Форуму організатори надають можливість учасникам  виступити з презентацією, доповіддю, семінаром.

Пиво закордоном

 

Октоберфест

Через коронавірус відомий пивний фестиваль на традиційному місці в Мюнхені цього року скасували.

«O’zapft is!» – такими словами щоосені зазвичай починається урочиста церемонія відкриття Октоберфесту в Мюнхені. «Відкупорено!» – каже бургомістр міста, відкорковуючи першу діжку пива. Втім, цього року традиційне свято не відбудеться – плани проведення 187-го пивного фестивалю в Мюнхені попсував коронавірус.

Пивний фестиваль в Ціндао

15-22 серпня

Хто б міг подумати, що найбільший Октоберфест цього року через пандемію COVID-19 відбудеться не в країні, з якої походить свято, а в країні, з якої походить коронавірус? Ось така іронія. Донині Пивний фестиваль у східнокитайському місті Ціндао вважався другим за розмахом пивним святом у світі. Оскільки через коронавірус не лише найбільше у світі гуляння в Мюнхені, але й багато інших “октоберфестів” скасували, цьогорічний Пивний фестиваль у Ціндао став найбільшим Октоберфестом світу.

Лондонський пивний фестиваль BrewLDN

Через побоювання, пов’язані з поширенням коронавірусу, захід, який планували провести в кінці серпня скасували.

Більше актуальної інформації про українські та світові пивні події на сайті http://beertechdrinks.com/