Лимонади від класичного до базилікового: чим підкорює споживачів броварня «Уманьпиво»

20 Серпня 2018

Напої
Серед розмаїття газованих напоїв головне – обрати натуральний та безпечний, адже в цій категорії майже половину споживачів становлять діти, організм яких особливо чутливий до барвників та шкідливих домішок. «Лимонад з Умані» є одним з натуральних газованих напоїв в Україні, адже до складу цього напою не входять жодні барвники чи підсолоджувачі. Саме тому лимонад має короткий термін придатності – усього шістдесят днів, йдеться у перс-релізі компанії «Уманьпиво».

– Вже багато років ми виробляємо «Лимонад з Умані», який встиг завоювати прихильність споживачів своїм натуральним смаком «з дитинства». Це й не дивно, оскільки ми використовуємо безпечну сировину, чисту воду та цукор. Наш головний принцип – натуральність у виготовленні не лише лимонаду, а й усієї продукції броварні «Уманьпиво». Нещодавно ми вирішили розширити смакову лінійку «Лимонаду з Умані», щоб потішити своїх споживачів новими авторськими напоями», – говорить Станіслав Омельчук, головний технолог броварні «Уманьпиво».

Саме новітні технології броварні «Уманьпиво» дозволили додатково розробити три абсолютно нові смаки – грейпфрут та базилік, Pineberry (сорт білої полуниці з ананасовим смаком), а також лимонад зі смаком яблука. Цього літа споживачам додатково було запропоновано квас на зерновій основі. Головна перевага виготовлення безалкогольних напоїв у броварні «Уманьпиво» – додавання натурального соку. Нові смаки можна буде скуштувати вже найближчим часом.

Цього літа в «Уманьпиво» подбали ще й про оригінальний дизайн: тепер споживач може обрати найкращу з-поміж чотирьох етикеток! Що вам більше до вподоби – зимовий спорт, літні забави, запальні танці чи відпочинок на природі? Дизайнерські ілюстрації задовольнять смак найвибагливішого естета. Більше того, вже багато років ми зберігаємо зручний для вас формат: скляна пляшка просто створена для того, щоб взяти її з собою у ліс чи на пляж, адже вона швидко охолоджується і з легкістю поміщається у термосумку. А містка ПЕТ-упаковка розроблена спеціально для великої родини та компанії друзів.