«Львівське» отримав золоту нагороду на Effie Awards Ukraine 2019

21 Грудня 2019

Пиво та мистецтво
13 грудня відбулась щорічна церемонія Effie Awards Ukraine 2019, на якій оголосили імена найефективніших кампаній у сфері маркетингових комунікацій. У категорії «Спонсорство», серед трьох фіналістів бренд-команда «Львівське» за участі креативної агенції McCann Kyiv та компаній-партнерів ІНІШЕЙТІВ МЕДІА та FILM UA одержала золоту нагороду, повідомляє прес-служба компанії.

Відзначимо, Effie Awards Ukraine – найпрестижніша нагорода в сфері маркетингових комунікацій в Україні. У 2019 році конкурсні роботи в українській програмі оцінювало понад 200 членів журі, серед яких провідні маркетинг-фахівці, що працюють в компаніях-рекламодавця, топ-менеджери комунікаційних агентств, медіа експерти, дослідники та консультанти України.

На Effie Awards Ukraine 2019 маркетингова команда презентувала кейс про те, як бренду «Львівське», що підтримав український кінопроєкт «Захар Беркут», вдалося об’єднати людей навколо цієї масштабної події, привести їх до кінотеатрів на українське кіно. Більш того, цей спонсорський проєкт допоміг бренду вийти на лідируючу позицію на ринку.