Мексиканські традиції в Україні: AB InBev Efes Україна представляє лагери Modelo Especial і Modelo Negra

21 Січня 2021

Пиво
AB InBev Efes Україна починає новий рік із презентації новинок. Компанія представляє два нових преміальних лагери бренда Modelo — світлий Modelo Especial і темний Modelo Negra. Обидва сорти родом із Мексики, вирізняються яскравим характером і вже доступні у продажу в роздрібних магазинах України, – ідеться у прес-релізі.

За словами пивоварів, історія Modelo Especial почалася ще в 1925 році в Мексиці. Тоді місцеві броварі вирішили створити пиво, здатне стати надбанням країни. Саме так і сталося. Світлий лагер Modelo Especial типу пільзнер і зараз посідає особливе місце в мексиканській культурній традиції. Його часто можна зустріти на сімейних вечерях і дружніх вечірках у всіх куточках Мексики від Сонори до Чіапасу. Виготовляють Modelo Especial із натуральних інгредієнтів ячменю, хмелю та чистої води, що дарує йому характерний чистий післясмак. А в смаку Modelo Especial можна відчути медову солодкість і цитрусові нотки, що освіжають.

Modelo Negra (в перекладі з іспанської «negra» означає «темний») почали варити ще в 1926 році. Зараз це один із найпопулярніших сортів лагеру типу Дункель у Мексиці. Він вирізняється багатим кремовим смаком, ледь відчутною приємною гіркуватістю і вираженими нотками шоколаду, – розповідають пивовари.

Обидва лагери увібрали в себе традиції мексиканського гостинності. Вони допомагають створити атмосферу легкості, доповнюючи вечори в колі рідних чи посиденьки з друзями. Крім того, Modelo Especial і Modelo Negra відмінно поєднуються зі стравами різних кухонь — від латиноамериканської до азійської.