Музичний гурт "Жадан і Собаки" випустив своє пиво

20 Серпня 2021

Пиво
Про це йдеться на офіційній сторінці Сергій Жадана у соцмережі Facebook.

Ми переконані, що пити потрібно так, аби на ранок не було нестримно боляче за безтямно витрачені, чесно зароблені гроші. Тому, разом із колегами й духовними побратимами з броварні Rebrew, ми вирішили випустити своє власне собаче пиво, – йдеться у повідомленні.

Як розповідають пивовари, ця історія народилася на Книжковому Арсеналі (як і, власне, багато інших крутих штук, поштовхом для яких є ця крута подія).
Усе почалося, як воно зазвичай буває, з пива та бажання зробити щось нетипове, вийти за межі просто пива або просто музики. Ми запропонували Сергію та музикантам ідею разом зварити пиво, і, на нашу радість, вони погодилися. Друге наше радісне здивування було, коли легко та швидко вирішилося питання, що саме будемо варити. «IPA. Ми всі п’ємо IPA, тож давайте це і робити».А знаючи активну громадянську позицію членів гурту та їхні регулярні волонтерські поїздки на Схід України, ми зголосилися допомогти їм і в цьому, – діляться пивовари
Частина коштів з продажу цього пива піде саме на підтримку волонтерської діяльності гурту «Жадан і Собаки».
Допомогли ж цій справі (й також долучилися до підтримки), та налили все це в красиві баночки хлопці зі Спро/Буй. За що їм окрема подяка. Тож зараз вже можемо з гордістю представити результат — смачний Session IPA з охмеленням Idaho 7 та Amarillo. Соковитий, з яскравим ароматом цитрусів та тропічних фруктів, з легкою гірчинкою, – додають у Rebrew.