На перетині поколінь: традиції та сучасність пивоварні Ale Point

20 Червня 2021

Пивоварня Ale Point
Засновники броварні називають її спадкоємицею кращої Харківської броварні Ігнатищева, яка постачала елі до двору Миколи ІІ, хоч історія Ale Point розпочалась лишень 2017 року. Що  ж об’єднує «Харківський пивоварний завод №5», велику сучасну лабораторію й створення марґінальної лінійки пива?..

Нещодавно журналісти Beer.TI project побували на пивоварні, поспілкувалися із засновниками Оксаною та Олегом Ільговими. Нині пивоварня складається з декількох підрозділів: цех, де вариться пиво за допомогою сучасного обладнання з харчової нержавіючої сталі, приміщення для дозрівання, цех розливу і лабораторія (до слова, Ale Point Brewery – одна з дуже небагатьох пивоварень в Україні, хто має власну сучасну лабораторію).

– У своїй лабораторії, ми здійснюємо процес перевірки й контролю якості не лише пива, а й сировини. Зокрема, напій перевіряють на кількість дріжджових клітин, на наявність кисломолочних бактерій та бактерій  групи кишкової палички, – діляться технологи.

На пивоварні дбають про якість та стабільність пива, тому вдаються до технології подвійного доброджування. Детальніше про таку витримку пива у наступному випуску журналу Beer. Technologies&Innovations.

Також на сторінках журналу поговоримо про сучасне технологічне оснащення, створення нових рецептур і останні сміливі пивні експерименти пивоварні Ale Point.