На Вінниччині з'явиться перший промисловий виробник пива

06 Серпня 2021

Пиво
«Вінницька харчова фабрика» готує до запуску лінію з виготовлення пива. Це перше виробництво в області. Про це повідомляє Vinbazar.com.

Завдяки власним коштам і кредитним  ресурсам ми побудували новий цех з виготовлення пива.  Вже отримали ліцензію на оптовий продаж. З 1 серпня будемо пропонувати  пиво ​​жителям через роздрібні магазини і місцеві харчування. У Вінницькій області власного виробника до цього не було, а подібну продукцію завозили з інших регіонів. Для того, щоб утримувати колектив, зважилися на розширення асортименту та пошуку нового ринку збуту, – розповіла директор підприємства Любов Семенюк.

Лінія з виробництва вінницького пива повністю автоматизована і контролюється одним оператором. У місяць будуть виробляти до 80 т напою, але з часом обсяги планують збільшити. Поблизу заводу також відкриють фірмовий магазин.

До випуску готують 4 сорти пива під торговою маркою «Barley & Hops»: преміум світле «Вінницьке»; світле «Блонд-ель Вінницький»; пшеничне світле «Вайсбір»; напівтемне «Віденське».