Напої. Технології та Інновації: сайт techdrinks.info пройшов апґрейд і запрацював з новою ефективністю

18 Листопада 2021

Напої. Технології та Інновації

Медіагрупа «Технології та Інновації» нещодавно запустила оновлений сайт techdrinks.info, присвячений виноградарству і виноробству, а також іншим напоям – як безалкогольним, так і алкогольним.

Проєкт презентує також єдиний в Україні фаховий журнал Drinks. Technologies (виходить з 2011 р.). Відтепер усе, що відбувається у світі напоїв, можна знайти за одним кліком.

 

Засновники сайту намагалися зробити його зручним у користуванні та інтерактивним.

Завдяки модернізованому дизайну сайту меню рубрик стало компактним та чітко структурованим. Серед традиційних рубрик загального спрямування, таких як Новини, Актуально, Події, Фото/Відео, будуть вузькоспеціалізовані рубрики, які об’єднані в розділ Технології напоїв: Виноградарство і виноробство, Виробництво міцних напоїв, Медоваріння, Виготовлення сидрів і САН. Серед новинок – рубрика Ринок напоїв, яка об’єднала публікації про новини компаній та маркетинг.

Інноваційною новинкою на сайті є розділ Журнали, де зібрані всі випуски журналу «Напої. Технології та Інновації», починаючи з 2011 року, з можливістю онлайн оформити передплату чи придбати конкретний примірник видання.

Календар заходів створений у зручному форматі і представлений лише подіями галузі напоїв.

Рекламуючи напої як мистецтво, проєкт «Напої. ТІ» розвиває культуру споживання напоїв, створених на натуральній основі. На сайті розміщуються інформаційні повідомлення про високоякісні напої, створені завдяки впровадженню інновацій у виробництво, а також наукові статті про сучасні технології, залучати до консультування на актуальні теми кращих фахівців світу.

Вся інформація про Медіагрупу «Технології та Інновації» – засновника журналу «Напої. ТІ» і сайту techdrinks.info, а також інших журнальних, інтернет- і конференц-проєктів, представлена у верхньому рядку меню: про історію, місію та цінності нашої компанії, завдання, які перед нею поставлені. А це – популяризація високоякісних напоїв насамперед, вин, через поширення сучасних технологій, впровадження інновацій у виробничі процеси, обмін передовим досвідом, підвищення культури споживання напоїв завдяки сучасним маркетинговим прийомам.

Звісно, працює мобільна версія сайту, щоб користувачі могли читати новини зі своїх ґаджетів, знаходячись будь-де.

Сайт techdrinks.info є унікальним майданчиком для обміну інформацією і досвідом представників таких галузей, як виноградарство, виноробство, виробництво напоїв України, Європи і світу, а також технологічних компаній, які супроводжують бізнес у цих галузях.

Медіагрупа «Технолоогії та Інновації» реалізує проєкти комплексних довготривалих піар-кампаній, що включають розміщення інформації на сайті techdrinks.info – інформаційні матеріали, банерна та контекстна реклама (а також фіксація, довготривале розміщення, написання інформаційного матеріалу, виготовлення банера), поширення в соціальній мережі Фейсбук (на сторінках медіагрупи та поширення інформації на тематичних сторінках), в е-газеті (розсилка по базі понад 10 000 адресатів), а також розміщення новин, статей, реклами в друкованому журналі Drinks. Technologies.

Скачати прайс на розміщення реклами

Контент сайту спрямований на конкретну цільову аудиторію, відтак статистика демонструє ефективність розміщеної інформації. Тисячі читачів уже досягли найкращого результату у своєму бізнесі. Долучайтеся!

Читайте також: Календар винних виставок в Україні та світі 2021–2022

Свіжий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації» – вже в наших руках!

Запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв, замовляйте за контактами менеджерів.

Контакти:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Головний редактор – Катерина Конєва, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел.: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.

Директор проєкту – Надія Ящук, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел.: +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net