Національна ресторанна премія Сіль: 18 мідних сковорідок вже чекають на своїх власників

23 Листопада 2020

СІЛЬ

Ресторанна премія СІЛЬ – головна щорічна подія для професіоналів ресторанної індустрії та гостей закладів, які активно стежать за розвитком ресторанного бізнесу в Україні. Головний знак якості, який отримує переможець премії, – мідна сковорода французького бренду de Byuer. Традиційно інформаційним партнером заходу виступає медіагрупа «Технології та Інновації».  Цьогорічна премія  налічує 17 номінацій! Уже 1 грудня стануть відомі імена переможців, а долучитись до церемонії нагородження зможе кожен охочий.

Як відзначають організатори, проведення премії та відзнака найкращих закладів України демонструє суспільству, що ресторанна індустрія не зупиняється і працює. А ресторанний бізнес – це значна складова економіки країни, розвиток та стабільність якої ми підтримуємо.

Також читайте: Названо фіналістів премії СІЛЬ в номінаціях «Найкращий пивний ресторан» та «Накращий пивний бар»

Ми проведемо церемонію нагородження з дотриманням карантинних обмежень без гостей у залі, але у нашому щорічному форматі: яскраво, емоційно та інтригуюче. Десятки тисяч глядачів ми зберемо за їх власними екранами у безпечному для кожного з вас місці, – додають вони. 

Online-трансляція церемонії нагородження відбудеться 1 грудня з 19:00 до 21:00. Посилання на трансляцію буде опубліковане цього тижня.