Національна ресторанна премія СІЛЬ: судді пивного напрямку

20 Жовтня 2021

Національна ресторанна премія СІЛЬ

Національна ресторанна премія СІЛЬ – головна  подія для професіоналів ресторанної індустрії та гостей закладів, які активно стежать за розвитком ресторанного бізнесу в Україні. До слова, за перемогу змагатимуться 146 закладів у 17 номінаціях. Традиційно інформаційним партнером заходу виступає медіагрупа «Технології та Інновації». Хто ж цьогоріч оцінюватиме заклади у номінаціях “Найкращий пивний ресторан” і “Найкращий пивний бар”?

Андрій Осіковський — засновник ресторану «ХРЯК дім Пива та М’яса», пабу Buddka Bar, гастропабу Robata BIER. Співвласник пивоварної компанії Bierwelle. Серед його здобутків — створення понад 60 сортів крафтового пива.
В роботі Андрій дотримується принципу: “ПРОСУВАЙТЕ, ОРГАНІЗУЙТЕ, ЗМІНЮЙТЕ, ЕКОНОМТЕ”. Він вірить, що досягнути успіху зможуть заклади, які чітко дотримуються своєї концепції, адаптуються під бажання гостя та впроваджують нові технології.
У сучасних рестораторах Андрій цінує такі якості, як:
▪ здатність тримати якість сервісу в теперішніх умовах;
▪ створення трендів з простих продуктів;
▪ розвиток альтернативної ресторанної культури для молоді.
Молоді ресторатори не дивляться на конкурентів та не беруть до уваги досвід інших. Вони не бояться конкурентів, а ловлять настрій та створюють атмосферу!, — каже Андрій.

Дмитро  Некрасов — професіонал у питаннях пивоваріння. Його діяльність не обмежується самим процесом вироблення пива, Дмитро є головним технологом крафтового пивоварного заводу «First Dnipro Brewery», а також надає свої послуги консультування та керування запусками більш як 30 пивоварних підприємств.
Окрім цього, Дмитро займається самостійною підприємницькою діяльністю.
У роботі Дмитро Некрасов не сприймає неаргументованого слова “ні”, або “це давно так працює”. Найважливішим аспектом у роботі вважає професіоналізм та здатність швидко адаптовуватися.
Щодо розвитку ресторанної галузі, Дмитро сподівається на популяризацію більш професійного підходу у роботі.
Поважає самовіддачу працівників ресторанів, та щиру гостинність, вважає це запорукою незрівнянних емоцій гостей від відвідувань.

Сергiй Коваленко — досвідчений ресторатор, який у галузі з 2011 року. Є власником мережі пивних ресторанів AltBier, у котрих з березня 2020 року започаткував проєкт, де імениті кухарі гастролюють та презентують своє меню з 10 позицій.
У 2019-2021 роках у рамках конкурсів East European Beer Award та Hop Cup Ukrainian Beer Awards Сергій з командою вибороли 5 Grand Prix нагород.
Сергій поділився з нами своїми принципами оцінювання номінантів:
“Своїм завданням бачу підвищення якості роботи національних ресторанів, надаю перевагу використанню українського продукту — пива високої якості, вітчизняних інгредієнтів страв, використанню вітчизняного обладнання та інвентарю, якість яких часто не поступається імпортним аналогам. Усе це впливає на вартість страв і цінність ресторанів України в цілому”.
Особливу увагу при оцінюванні номінантів звертатиме на:
🔘 рівень сервісу;
🔘 рівень турботи про гостя;
🔘 компетентність персоналу.
«Гостей не повинні обслуговувати, про гостей повинні піклуватися!» — вважає Сергій.
Детальніше з професійними досягненнями Сергія ви можете ознайомитись за посиланням https://saltawards.com/jury/sergij-kovalenko/