Національна ресторанна премія СІЛЬ: як визначаються переможці у номінаціях?

07 Вересня 2021

Національна ресторанна премія СІЛЬ

Національна ресторанна премія СІЛЬ – головна  подія для професіоналів ресторанної індустрії та гостей закладів, які активно стежать за розвитком ресторанного бізнесу в Україні. До слова, за перемогу змагатимуться 146 закладів у 17 номінаціях. Традиційно інформаційним партнером заходу виступає медіагрупа «Технології та Інновації». Про процес оцінки і відбору – у матеріалі.

Чесність, об’єктивність, незалежність оцінки та професіоналізм суддів — цими принципами керується Премія вже дев’ять років. Відтак, оцінювання номінантів потребує 100% концентрації та відповідальності✔️
Члени журі відвідують заклади-фіналісти інкогніто. Загальна кількість відвідувань — 4 рази для кожного фіналіста Премії.
У процесі відвідувань судді відзначають для себе загальне враження від закладу та відповідність критеріям, які передбачені у номінаціях.
 Кожен візит судді фіксують у своїх особистих кабінетах. За підсумками оцінок, система автоматично вираховує середній бал кожного з номінантів.
 Після загального голосування та підбивання підсумків, судді збираються втретє для завершального обговорення, та фіналізують переможців.
Але тут є інтрига — по закінченню вирішальної зустрічі, переможці відомі лише аудитору Премії 😏
Кожен протокол зустрічі членів журі підтверджується аудитором Премії — Grant Thornton (Ukraine).