Німецький паб пропонує обміняти пиво на персональні дані

28 Жовтня 2020

Пиво
Нещодавно громадські заклади Німеччини зобов’язали збирати контактні дані відвідувачів, щоб мати можливість відстежити поширення коронавірусу. Багато хто відмовлявся ділитися інформацією, тому в пабі німецької комуни Берг придумали, як можна і дотримуватися нових правил, і не втратити відвідувачів. У своєму Твіттері власники пабу опублікували листівку-анкету  в обмін на яку можна отримати 0,5 пива.

Тепер всім гостям закладу видають поштову листівку з анкетою: в неї потрібно вписати ім’я та прізвище, час візиту в паб, телефон або електронну пошту, а також домашню адресу. Через певний термін цю листівку вишлють за адресою гостя. З папером можна буде знову прийти у заклад і безкоштовно отримати 0,5 пива. Співробітники пабу вибрали формат листівки не дарма: так гості вписують свої справжні контактні дані.

За словами власника пабу, відвідувачам ідея сподобалася. У Twitter такий хід теж оцінили, але засумнівалися у безпеці персональних даних – пишуть, було б краще відправляти листівки в конверті.