Новий рецепт сидру «Голден Глінтвейн» прийшовся до смаку українцям

31 Січня 2019

Напої
Свій внесок в святкову атмосферу цієї зими внесла компанія «Уманьпиво», випустивши лімітовану серію сидру «Голден Глінтвейн». Цей святковий слабоалкогольний напій було створено за спеціальною рецептурою із міксу яблучного, грушевого та вишневого соків із купажем ароматних прянощів. Він поєднує насичений смак класичного європейського глінтвейну та користь натуральних українських соків, повідомляє прес-служба компанії.

Напій прийшовся до смаку українцям. За період Новорічно-Різдвяних свят було випито 13360 пляшок сидру «Голден Глінтвейн». При тому, що дистриб’ютори розподілили невеликі партії напою по різних регіонах країни, він мав однаковий успіх в усіх місцях продажу.

– «Голден Глінтвейн» – лімітована серія сидру, яка випускалася до зимового сезону, щоб зробити святковий період ще більш насиченим та подарувати українцям новий смак. І це спрацювало. Незважаючи на те, що «Голден Глінтвейн» не супроводжувався голосною рекламною кампанією, українці оцінили його оригінальний смак та рецептуру. Це дає нам натхнення для створення нових лімітованих серій. Тож чекайте на новинки, – поділився керуючий директор компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Сидр «Голден Глінтвейн» – сезонний напій. Броварня «Уманьпиво» розливатиме його лише до кінця зими. Тож ви ще можете встигнути насолодися його насиченим смаком у компанії друзів або родинному колі.

«Уманьпиво» має багаторічний досвід виробництва натуральних сидрів, які встигли завоювати прихильність споживачів – класичний «Cider Golden» з яблучного соку, «Golden Lemon», «Golden Perry», «Golden Cherry».

Відзначимо, броварня «Уманьпиво» — український локальний виробник пива та безалкогольних напоїв. На сьогодні —одна з найстаріших пивоварень України. Заснована 1878 року. Підприємство випускає натуральне пиво та напої, усі складові яких вирощені на власних полях компанії.