Новий світлий ель Mosaic від Кумпель з власною легендою - приклад вдалого маркетингу

26 Лютого 2018

Ідея
Китайський Новий рік у Львові пивовари Кумпеля вирішили відсвяткувати, зваривши світлий ель Mosaic. І таким чином розповісти львів’янам історію про те, як свого часу галицьке пиво потрапило по шовковому шляху аж до Китаю.

Про пиво: Mosaic – світлий ель бурштинового кольору з насиченим хвойно-цитрусовим ароматом. У смаку панує освіжаюча гірчинка, підкреслена нотками тропічних фруктів, грейпфрута та ягід. Пиво має стійку білу піну та тривалий солодовий післясмак. Міцність: 5,2%. Густина: 13,6%. IBU: 26. Солод: Pale Ale, Caramunich I, Acidulated. Хміль: Mosaic.

Про легенду: одного далекого століття китайці випадково відхилились від шовкового шляху та потрапили на Галичину. Місцеве населення радо приймало гостей та частувало азіатських друзів салом, варениками та пивом. І так галицьке пиво засмакувало гостям, що вони вивантажили увесь шовк, прикраси та хутра на теперішній площі Митній, набрали пива та попрямували назад на Батьківщину.

І відтоді, галичани, які пам’ятають цю історію, на Китайський Новий рік обов’язково випивають гальбу свіжозвареного пива.

– Правда це чи ні, з’ясуємо після келиха кумпельового, – інтригують пивовари.