Одразу 3 пивні колаби презентували в Рівному

29 Квітня 2021

Пиво
25 квітня у гастропабі Father’s відбулась презентація пива, звареного домашніми пивоварами на потужностях  Father’s Brewery та Copper Head. Як розповідають організатори заходу, мета дегустації – знайомити споживачів з якісним пивом.

У рамких спільних пивних експериментів Burning Head brewery організували варку з Father’s brewery. У результаті вийшов Belgian Golden Strong Ale. Рецептуру розробив домашник Сергій Бабчук, а втілювали її спільно з пивоваром Тарасом Колядюком  на пивоварні Father’s Brewery.

Це пиво про бельгійські дріжджі, саме вони додають напою фруктовості. Щодо основних характеристик: золотий колір і фенольний аромат, – розповідає засновник пивоварні Burning Head brewery Сергій Бабчук.

Наступним презентували колаб пивоварень Дідько і Father’s brewery. Вони зварили Scotch Dark Ale «I’m your father».

Ідея зварити це пиво виникла спонтанно, як і все, що відбувається в пивоварні Дідько. Коли надворі було мінус 20, ми віришили, що потрібно варити пиво, яке нас зігріє. Але так вийшло, що  нас воно зігріває в травні. Оскільки Євген експерт з імперських, алкогольних, копчених пив, ми вирішили й собі щось таке спробувати. До слова, його колаб з польською пивоварнею завоював вже три нагороди на світових пивних змаганнях. Задуманий міцний стаут з додаванням копченого солоду мав вийти щільним, алкогольним, не схожим на те, що варять в Україні. І от ви тримаєте в руках молоде пиво, йому тільки три місяці. Проте пиво вже збродило і відстоялось, розкрились всі аромати, – розповідає пивовар Дідько Ілля Година.

Пивовар Father’s brewery Тарас Колядюк додає:

– Як ви могли помітити, я постійно грію це пиво в руках, адже воно найкраще смакує теплим. Його початкова щільність 27%, 11% , і 55 одниць гіркоти. Але на смак це пиво солодке. По консистенції нагадує кисіль.  Якщо любите солодке, можете до цього пива замовити брауні,будь-яке тістечко чи навіть морозиво.

Третє пиво – «Тонка межа», зварене в стилі Barley wine. Це колаб чотирьох броварень: PZDK brew, Gentelman, Сокира Brewery, Finger in і Copper Head. Варка відбувалась на потужностях Copper Head.

Чотири шибайголови зустрілись, щоб зварити Barley wine, але забули, що його потрібно довго витримувати. Основа цього сорту – пілс. Це пиво ми охмеляли Колумбусом і додали купаж солодів. Родзинкою стали: боби тонка і дика ожина. Якщо говорити про витримку сорту, то це надмолоде пиво. Як на мене, його потрібно витримувати ще півроку. Це буде солодке, щільне й дуже алкогольне пиво, яким можна завершувати вечір вдома, – розповідає пивовар PZDK brew Ілля Година.