Оголошено проведення Премії «Kyiv Food Travel Awards-2021»

21 Квітня 2021

Kyiv Food Travel Awards-2021
Премію гастрономічного туризму Kyiv Food Travel Awards-2021 вперше проведуть в Києві. ЇЇ заснувала Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму за підтримки і за участю фахівців Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

Організатори запрошують самостійно номінуватися всіх тих, хто надає послуги в сфері гастрономічного туризму з 15 квітня по 15 травня 2021 року – зареєструватися можна за посиланням.

Авторитетна експертна комісія, що складається з представників індустрії гостинності: гідів, готельєрів, топ-менеджерів туристичних операторів і агентств, рестораторів; журналістів і лідерів думок, представників органів місцевого самоврядування, політиків і дипломатів, а також представників сфери культури і профільних асоціацій також буде працювати з 15 квітня по 15 травня 2021 року і відзначати тих, хто помітний на ринку. Тих, чий досвід є прикладом для усіх інших, в кого є чому повчитися.

З 15 по 20 травня члени журі ознайомляться з учасниками, які самостійно подали свої заявки, а також з тими номінантами, що запропоновано експертною комісією. У кожного члена журі буде по 3 голоси в кожній номінації, які вони зможуть віддати на користь тих чи інших номінантів.

20 травня ми буде відкрито народне голосування за фіналістів премії. В першу чергу це робиться для того, щоб привернути увагу громадськості до такого способу проведення часу як гастрономічний відпочинок і надати приклади тієї різноманітності, тих можливостей, якими нині можна користуватися. Народне голосування триватиме до 25 травня 2021 року.

Учасники Премії змагатимуться в 12 номінаціях:
• Гастрономічний гід
• Гастрономічна туристична компанія
• Найгостинніша гастрономічна локація (пивоварня, винне господарство, сироварня, ферма, м’ясне господарство тощо)
• Найгостинніший ресторан
• Найгостинніший ресторан національної кухні
• Ресторан з соціальною програмою (номінація КМДА)
• Найгостинніший шеф-кухар
• Гастрономічний захід року
• Гастрономічний маршрут/тур/екскурсія
• Гастрономічні майстер-класи, атракції, інтерактив
• Київський напій
• Київська страва

Організатори Kyiv Food Travel Awards-2021 розуміють, що останній рік був дуже складним для індустрії туризму та громадського харчування. А це саме ті категорії, які наявні практично в усіх номінаціях Премії. Саме тому, щоб підтримати якомога більше номінантів, переможцями премії будуть по три учасники в кожній номінації. Переможці Премії визначаться підсумовуванням голосів журі (60%) і результатами народного голосування (40%) в кожній номінації.

Церемонією нагородження, яка пройде напередодні Дня Києва, 28 травня, цьогорічна робота Премії не закінчиться. Розпочнеться етап сприяння того, щоб якомога більше учасників Премії органічно вписалося в гастрономічні, історичні, пізнавальні, урбаністичні та інші маршрути, які пропонуватимуть своїм гостям туроператори і гіди. Причому організатори починають співпрацю не тільки з українськими туристичними операторами і агентствами. Провадяться перемови з польськими, турецькими, болгарськими, азербайджанськими, казахськими та багатьма іншими професіоналами туристичного ринку. Проходить величезна кількість онлайн зустрічей і переговорів. Для промоції, і для прямих продажів туристичних продуктів гастрономічного і кулінарного напрямків додаються не тільки вітчизняні, а й іноземні інформаційні майданчики, маркетплейси та агрегатори.

В організаторів Kyiv Food Travel Awards багато планів і набагато більше ідей. Продовження регулярних випусків гастрономічних карт Києва. Розвиток youtube-каналу з оглядами міст, ресторанів і маршрутів. Промо-тури і експедиції як для професіоналів туристичного ринку, так і для журналістів та лідерів думок. Відкриття маркетплейсу гастрономічних маршрутів, його активна промоція.