Оновлено сайт Напої. Технології та Інновації techdrinks.info!

24 Вересня 2021

Напої. Технології та Інновації

Проєкт, про який йде мова, існує в Україні вже понад 10 років, і присвячений темі різноманітних напоїв – вин, як виноградних, так медових і плодово-ягідних, міцних напоїв, як горілка, віскі, джини та ін., слабоалкогольних, як сидр чи пері, і безалкогольних.

Від сировини – до бокалу – такою є концепція сайту і журналу «Напої. Технології та Інновації», який теж виходить друком ціле десятиліття.

Засновники проєкту «Напої. ТІ» – медіагрупа «Технології та Інновації» – взяли собі за мету сприяти людям бізнесу в реалізації їхнього задуму: власна успішна справа, пов’язана з виготовленням і реалізацією напоїв.

Йдеться лише про напої на натуральній основі, які виготовляють за найсучаснішими технологіями, постійно впроваджуючи інновації у всі виробничі процеси, – включаючи і маркетинг та торгівлю. Як результат, за роки свого існування читачами журналу і сайту стали тисячі успішних людей – представників компаній із виготовлення напоїв, а також компаній-імпортерів і дистриб’юторських фірм.

Заходьте на оновлений сайт «Напої. Технології та Інновації»: тут ще більше актуальної інформації про світ напоїв, ще більше цікавих статей, фотозвітів з подій, репортажів з підприємств, а також наукових публікацій про виробництво і маркетинг.

Сайт «Напої. ТІ» є також ефективним інформаційним майданчиком для просування високоякісних напоїв – через використання багатотисячної аудиторії соціальних мереж, де медіагрупою «Технології та Інновації»  створені цільові групи і тематичні сторінки, а також успішно ведеться співпраця з групами сомельє, рестораторів, барменів, любителями вин та ін. Запрошуємо до співпраці!

Читайте також: ХІ Форум пивоварів і рестораторів відбудеться у Дніпрі