Опублікована попередня програма Х Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів

26 Березня 2021

Програма Форуму
23 квітня відбудеться ювілейний Х Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів. Захід приймає  готельно-ресторанний комплекс “Айвенго. Форум пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і  рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть  продукцію на стендах,  пропонуємо встановити захисні екрани. Організатори знайомлять із попередньою програмою Форуму. Теми та спікери узгоджуються.

ПРОГРАМА
X Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів

23 квітня 2020 року,
локація готельно-ресторанний комплекс “Айвенго”
(м. Рівне, Україна)

08:00 – 09:00
Реєстрація учасників. Кава-брейк.

Працює стенд з передплати журналів Beer Technologies і «Напої. Технології та Інновації».

Запис на Церемонію нагородження фіналістів і переможців Дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2021 (для не учасників Форуму).

09:00 – 17:00
Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів для крафтового пивоваріння.

Працює аналітичний стенд компанії «Донау Лаб Україна» з експрес-аналізу якості пива (аналіз проводиться конфіденційно).

12:00-16:00 Презентація продукції від фуд-партнерів Форуму: міцні крафтові напої, віскі, сидри, м’ясні вироби, сири, чіпси, всілякі смаколики.

 • Теплі моря (снеки рибні та ін.)
 • Franko snail (равлики)
 • SAVIN Product (німецькі ковбаски)
 • Бахус (дистиляти)
 • Belosvet (снеки)
 • Frank Escargo (равлики)

09:00 – 09:25
Відкриття Форуму. Вітання від організаторів і партнерів

 • Катерина КОНЄВАНадія ЯЩУК, засновники медіагрупи «Технології та Інновації», організатори Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів і Дегустаційного конкурсу East European Beer Award;
 • Юрій СЕМЕНОВ, засновник Київської Пивної Ліги, співорганізатор Дегустаційного конкурсу East European Beer Award;
 • Іван БАЧУРІН, президент Асоціації сомельє України – Головного партнера Дегустаційного конкурсу East European Beer Award і партнера Форуму пивоварів та рестораторів
 • Юлія ВАСИЛЬЧУК, директор, власник компанії Concept glass – Ексклюзивного партнера Дегустаційного конкурсу East European Beer Award і партнера Форуму пивоварів та рестораторів.

09:30 – 10:25 ФОРУМ АКТУАЛЬНИЙ, про ситуацію  у пивоварній і ресторанній галузях  України: як виживати в умовах пандемії. Час об’єднуватися»

МодераториМар’ян ГОДА, власник пивзаводу «Рівень» і пивної ресторації «Кант»
(м. Рівне), Катерина КОНЄВА, головний редактор медіагрупи «Технології та Інновації».

Дискусія:

 • Сергій КОВАЛЕНКО, AltBier (м.Харків),
 • Валерій ЖУКОВ, засновник мережі пивоварень «Козацька броварня» (м. Суми,
  м. Кременчук, м. Полтава),
 • Микола ІВАЩИШИН, «Волинський бровар» (м.Рівне).
 • Юрій ЗЕЛІНСЬКИЙ, співзасновник пивоварні «Дрофа» (м. Херсон).

«Як вижити пивоварні під час локдауну. З досвіду чеських пивоварів».Йірджих ХЕЙН, співзасновник компанії «Czech Brewmasters» і культових пивоварень «На Копечку» і Kunratice.

«Яке пиво потрібне ресторану. І який ресторан потрібен пиву. З досвіду успішного ресторатора. – Максим Храмов, засновник відомих столичних ресторанів “Піцца Челентано” і Pastateca.

11:00– 13:30 Технологічний ФОРУМ

«Технології та інновації: тренд 2020-х – стабільність пива». Модератор – Катерина КОНЄВА, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації».

«Солод. Якість та вплив сировини на виготовлення солоду». – Вадим РУЖИЦЬКИЙ, – директор компанії «Харвест Агрохім Україна».

«Успішний досвід створення і запуску проєктів пивоварень у різних країнах світу. – Назар ДРЕБОТ, співвласник, головний пивовар пивоварні 2085 (м. Київ). ОНЛАЙН

«Сучасні підходи до вибору пивних дріжджів». Представник компанії  «ФАРМ-КОНТАКТ Angelyeast» – Гранд-партнера Дегустаційного конкурсу East European Beer Award і партнера Форуму пивоварів та рестораторів.

«Як варити слабоалкогольне, безалкогольне пиво з SafBrew™ LA-01»Богдан ДЕМЧЕНКО, представник компанії «Солод України», ТМ Fermentis.

«Міди. З досвіду використання  меду в рецептурах пива». Михайло ЛЯПІН, домашній пивовар, блогер. – Павло ЦЮПАК, представник пивоварні Good Brewery.

Варимо пиво з добавками: фруктове пиво, бірмікси, біртейлі.  Або – просто ПИВО». Модератор – Віктор ЮХНО, засновник Харківської Зернової пивоварні.

Пивовари діляться досвідом:

 • Тетяна ПОНОМАРЬОВА, директор «Ізмаїльської пивоварні» (м. Ізмаїл, Одеська обл.),
 • Віктор ВАЩУК, пивовар, неодноразовий переможець дегустаційних конкурсів, володар ГРАН Прі 2019 і 2020 East European Beer Award.
 • Євген БІЛІЧЕНКО, засновник пивоварні Дідько. 

Майстер-клас. Проводить представник МСТ-company.

13:30 – 14:30 Обід.

Презентація ковбас, сирів, риби, снеків, равликів від фуд-партнерів. Презентація сидрів від партнера Форуму компанії «Квас Бевереджиз».

14:30 – 16:00 Технологічний ФОРУМ «Технології та інновації: акцент на автоматизації і діджиталізації». Продовження. Модератор – Катерина КОНЄВА, головний редактор медіагрупи «Технології та Інновації».

«Розширення пивоварного виробництва: інтенсив чи екстенсив». -Павло Кушнаренко, представник компанії Zip Tech.

«Лабораторія на пивоварні: нові тренди». Володимир ПАШКО, засновник компанії «Донау Лаб Україна».

«Нові продукти Castle Malting: нові можливості для пивоварів». Онлайн виступ.

«Йдемо від образу, або про успішний досвід співпраці компанії TAPI з українськими брендами». – В’ячеслав Шиш, представник компанії TAPI (Італія).

«Нова технологія солодорощення на маленьких та великих  пивоварнях». – Андрій ШАРАН, представник компанії «Бюлер».  

«Крафтові дистиляти на пивоварні. Віскі і не тільки».  

 •  виступ Івана КАДУБЦЯ, президента Клубу любителів віскі (м. Тернопіль);
 • Ігор ПАРІЙ, засновник компанії ТРК «Рандеву».

16:30 – 17:40  ФОРУМ ТОРГІВЛІ І МАРКЕТИНГУ
«Від виживання до успіху. Нові й забуті методики маркетингу і продажів під час пандемії».
Модератор – Андрій ЮРАГО, засновник проєктів «Народний ресторатор»  і «Народний дегустатор».

«Експорт пива: нюанси чинного  законодавства. Як завоювати ринок іншої країни і не потрапити в халепу». Юрій ЗАСТАВНИЙ, засновник Театру пива «Правда».

«Крафт-канали збуту. Як налагодити продажі?» – Андрій ПЕТРОВСЬКИЙ, віце-президент Всеукраїнської Асоціації барменів, член Асоціації Сомельє України , Cомельє Клубу сигарних гурманів (Київ), модератор конкурсу Wine&Spirits Ukraine, куратор та керівник дегустаційного конкурсу Independent Craft 2020  та розробник методології оцінки крафтових напоїв та калібровки дегустаційної панелі АсоціаціЇ крафтових дистиляторів України.

«Розвиток власної торговельної мережі пивоварні». – Володимир ШЕМЕНКОВ, Юрій ЗЕЛІНСЬКИЙ, співвласники броварні «Дрофа».

«Від виживання до успіху. Нові й забуті методики маркетингу і продажів під час пандемії». – Андрій ЮРАГО, автор і керівник проектів «Народний дегустатор» і «Народний ресторатор».

17:40 – 18:20 Дегустаційний конкурс East European Beer Award 2021: підводимо підсумок.

Обговорення. Беруть участь: організатори і модератори конкурсу, представники Асоціації сомельє України, експерти конкурсу, представники пивоварень,  незалежні експерти, модератори.

18:20 – 18:40 Завершення Форуму пивоварів і рестораторів.

Проведення лотереї серед учасників Форуму.

Заключне слово від організаторів: Катерина КОНЄВА, Надія ЯЩУК засновники медіа-групи «Технологїі та Інновації».

Фотосесія біля бренд-волу.

18:40–19:00 Перерва

19:00 – 23:00 Урочиста церемонія нагородження фіналістів і переможців Міжнародного Дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2021.

Відкривають Катерина КОНЄВА, засновник Дегустаційного конкурсу East European Beer Award, і Юрій СЕМЕНОВ, співорганізатор Конкурсу.

ВРУЧЕННЯ НАГОРОД І ДИПЛОМІВ.

Ведучий – Олександр КАРАЗІЯ

Музичний супровід – група «Мікс» (м. Рівне).