Осінній теплий Craft Beer and Vinyl Music Festival #9

06 Вересня 2021

Craft Beer and Vinyl Music Festival #9
Тепло — то не завжди про погоду 🙂 Збираємось з друзями, родинами, колєжками і всіма тими, з ким є про що поговорити і потусити на дев’ятий Craft Beer and Vinyl Music Fest!  10-12 вересня 2021 року, простір !FESTrepublic (Львів, вул.Старознесенська, 24-26).

 

Традиційно — подія про пиво, вініли, мистецтво і дружню атмосферу. Як завжди, фестиваль отримав новенький брендований келих, котрий можна купити з вхідним квитком. В пластик пиво не наливатимуть, натомість можна приходити зі своїм келихом (з минулорічних фестивалів, або і інших, важливою є наявність позначок з об’ємом).

Що нового?

Тематика фестивалю. Юрко Заставний запропонував учасникам-броварням зварити темне пиво з українських інґредієнтів. Бо ж осінь. І так хочеться бачити різноманіття нашого пива, звареного зі складників, котрі дає вкраїнська земля. Побачимо, хто що привезе 😉

І відразу з’явилась історія, яка стала візуальним стилем осіннього Craft&Vinyl’2021.
Пригадуєте WonderIPA? Так от, вона таки втрапила в халепу і її захопив Доберт Ромс The Ugly Spider. Сталось то одного темного, як найтемніший стаут, вечора. Не біда, бо на допомогу їй прийшла жінка-шишка LadyStout!

Територія. Певне всі чули, що маємо на !FESTrepublic тимчасовий концертний хол, – так, там буде невелика музична сцена і чіл-зона. Проте не всі знають, що ми готуємо новий простір — івент-хол, який зазвичай слугував входом в простір клубу (де була клітка). Вже на фестивалі цей величезний зал отримає нове життя! Тут плануємо розмістити основну частину пивоварів. Незмінно — на різних локаціях будуть ярмарок вінілів і апаратури, дитячі розваги, арт-частина, фудкорт, локації для братів менших і всяке цікаве.

Їсти-пити. Цього разу організатори мають рекордну кількість учасників, тому вони вирішили розширити фестивальний простір, а відтак і зросла кількість тих, хто подбає про розмаїття кльового пива (більше 60 учасників) і смачної хавки (більше 30 крапок).

Вінілова частина. Кожного фестивалю поціновувачів вінілу стає все більше, тому організатори відвели під вініли більшу локацію — 10-ий корпус. Більше платівок, більше апаратури і кімната одразу із трьома зонами для прослуховування! Колонки з майбутнього, ексклюзивні і практичні меблі для зберігання платівок і тусовка однодумців.

Розваги. Багато різної музики — MANU, Hypnotunez, Zombo and Dj Shon, Derick & Tonika FunkMasters і купа інших, місцевих і немісцевих :). Покази: найкращі експедиції проєкту Ukraїner, фільми про пиво, фільми від KyivMusicFilm. Вистави, виставки, а ще – Інародний театр абсурду Воробушек. Майстер-класи з семплінгу і багато іншого, не менш цікавого!
Для дітвори – забавки біля фонтану (шахи, доміно ітп), аквагрим, бульбашкові шоу, квести, танці, а ще буде можливість залишити дитину на майстерки від Школи Мистецтв Вільних і Небайдужих (дизайн, музика, театр).

Квитки: https://gastroli.ua/tickets/craft-beer-vinyl-music-fest-september/buy

Сайт: https://craftandvinyl.fest.lviv.ua/
Соцмережі: https://www.facebook.com/events/1880949875407881 https://www.instagram.com/CraftAndVinyl/

Читайте також: Дегустаційний конкурс East European Beer Award 2022: основні дати і категорії пивного змагання