Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» стала ексклюзивним юридичним партнером фестивалю Craft Beer Fest

02 Вересня 2019

Партнерство
Упродовж 28-29 вересня 2019 року на столичному ВДНГ (Експоцентр Україна) відбуватиметься восьмий Craft Beer Fest – фестиваль крафтового пива, де можна буде спробувати сорти від кращих міні-пивоварень України. Юридичну підтримку заходу надаватиме ППФ «Пахаренко і партнери», повідомляється на сайті компанії. З приємністю відзначимо, що організатори фестивалю та представники компанії познайомилися саме на Форумі пивоварів та рестораторів, з якого і почалася співпраця задля якісного розвитку крафтового ринку у законному полі.

Антоніна Пахаренко-Андерсон, керуючий партнер, генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери» при особистій зустрічі з Тимуром Герасимовичем, засновником Craft Beer Fest, зазначила, що для фірми підтримка такого масштабного фестивалю, де збираються найкращі крафтовики країни, і почесно, і важливо, тому що юридична підтримка крафтового пивного бізнесу є одним із пріоритетних напрямків роботи компанії починаючи із 2014 року, коли «Пахаренко і партнери» стали на постійній основі підтримувати спеціалізовані українські і міжнародні заходи у сфері крафтового пивоваріння. Окрім цього співробітники компанії є давніми і відданими поціновувачами пива.

У свою чергу Тимур Герасимович відзначив, що Craft Beer Fest — це фестиваль про пиво та для пива:

– Завдяки популяризації українського крафту ми творимо справжню крафтову революцію та споглядаємо за тим, як народжуються кращі сорти авторського пива. Craft Beer Fest – це понад 100 сортів пива, чисельні фудкорти, майстер-класи, лаунж-зони, запальні діджей-сети. Це по-справжньому пивний вікенд для поціновувачів.