Перша українська мережа біршопів HOP HEY підкорює Європу

13 Грудня 2021

Біршопи

Для найбільшої національної мережі магазинів розливних напоїв «Море Пива» 2021 рік став роком нових відкриттів, початком експансії та виходу на європейський ринок в оновленому форматі. 

Так, нещодавно у Празі відкрився перший біршоп HOP HEY. Для компанії він став 133 магазином у всеукраїнському масштабі та першим – в Європі.

У планах компанії розширювати географію компактних мінімаркетів під брендом HOP HEY та в майбутньому тішити не лише поціновувачів крафтового пива в Чехії, а й заслужити відданість клієнтів у багатьох країнах Європи.

Нагадаємо, що українці вперше познайомилися з біршопами НOP HEY 2018 року. Саме три роки тому компанія почала ребрендинг та вирішила змінити знайомий для більшості формат “Море Пива” на альтернативний, більш зручний, та надалі відкривати магазини вже під новим ім’ям.

НOP HEY вирізняє:

  • система часткового самообслуговування;
  • компетентні продавці, які завжди допоможуть із вибором;
  • широкий асортимент регіональних і крафтових напоїв, зокрема й власного виробництва;
  • попередньо упаковані закуски, що мінімально контактують із довкіллям;
  • наявність пивної атрибутики і товарів для відпочинку.

Якість і доступність продукції, сервіс європейського рівня, зручне розташування і тепла душевна атмосфера зробили НOP HEY beer shop національним лідером розливних напоїв, місцем, де кожного відвідувача зустрічають як старого друга.

HOP HEY — розвиваємо пивну культуру разом!