Пивна миля: пробіг з пивом здійснили спортсмени у Тернополі

05 Листопада 2019

Спорт із пивом
У Тернополі вперше відбувся забіг «Пивна миля», учасники якого згідно з правилами пили пиво перед кожним колом 2-кілометрової дистанції. Участь у змаганнях взяли 10 осіб, серед них – одна дівчина, передає УНІАН. Організував захід Туристично-інформаційний центр Тернополя в рамках фестивалю «Обжинки».

Переважно усі учасники пробігу – спортсмени, які регулярно беруть участь в марафонах. Особливістю пивної милі є те, що перед кожним колом змагань учасники повинен випити 0,3 літра пива. Згідно зі світовими правилами, дистанція має складати 1,6 кілометра, міцність пива – 5%. У тернопільчан довжина дистанції вийшла 2 кілометри. Натомість пиво взяли меншої міцності – 4,6%».

Перемогу змагання здобув Андрій Пелех, який подолав дистанцію за 8 хвилин 53 секунди:

– Бігаю вже 5 років, на марафонах найбільшим досягненням для мене було 3 або 4-те місце. Сьогодні – моя перша перемога. Багато чув про «Пивні милі», давно хотілося спробувати себе і в такому змаганні, але не випадало можливості, бо в Тернополі їх не проводили. Коли почув анонс заходу, то одразу зареєструвався. Після четвертої випитої пляшки пива бігти стало істотно важче, але не завадило перемогти.

Переможець отримав премію в 1 тисячу гривень, ще троє учасників – відповідно 500, 300 та 150 гривень. Окрім цього усім чотирьом переможцям та єдиній представниці жіночої статі організатори надали сертифікати на 5 бокалів пива в місцевій пивній ресторації.

Фото: УНІАН