Пивний магазин мережі «Beer Set» вразив пивоварів і рестораторів чистотою та професійністю команди під час «Пивного туру»

05 Серпня 2019

Тільки найкраще, тільки оригінальне
«Beer set» – мережа магазинів з найбільшим вибором крафтового пива у Львові. Це молода компанія, яка всього за рік відкрила 7 магазинів! Мережа вже встигла зарекомендувати себе постачальником якісного та свіжого пива й закусок для споживача, і надійним партнером для пивоварень. Саме тому відвідання одного з магазинів мережі «Beer set» було включено в програму «Пивного туру» VII Форуму пивоварів і рестораторів, який відбувся у Львові 18-19 червня, й стало яскравою сторінкою нашої подорожі!

Довідка: Формат магазинів є абсолютно новим для міста: 20 кранів розливного пива, яке продається виключно на винос, більше 50 видів закусок, а також пивна атрибутика. Запорукою успіху бізнесу тут вважають професійну та згуртовану команду. Це люди, захоплені своєю справою, їх мета: зробити крафтове пиво доступним для кожного, ввести соціальну усвідомленість при споживанні алкоголю, познайомити українців з цікавими та вишуканими смаками.

«Beer set» – одні з першопрохідців напряму пивного магазину у Львові. Місто, відоме історією пивоваріння у декілька століть та сучасними крафтовими пивоварнями, до формату спеціалізованого пивного магазину з пивом на розлив не звикло. Тому представникам «Beer set» доводиться будувати стратегію з нуля, розвивати культуру споживання «іншого» пива, привчати споживачів до незвичних смаків, самотужки формувати асортимент кожного магазину, відвідуючи пивоварні та обираючи найкращі сорти.

Як «Beer set» це вдається, учасники «Пивного туру», що відбувся 19 червня в рамках Форуму пивоварів і рестораторів, учасники змогли дізнатися і подивитися особисто. Команда мережі гостинно відкрила двері одного зі своїх магазинів та запросила не тільки на екскурсію з дегустацією, а й на відверту розмову.

В мережі представлене пиво здебільшого місцевих виробників – пивоварень Західної України та Львова зокрема. Наразі на кранах – пиво регіональних пивзаводів і міні-пивоварень:

– В наших магазинах представлене і крафтове пиво, і сорти масового виробництва. Чому так? Ми стикаємося з тим, що поки крафт повністю не можемо ввести. Люди ще не розуміють, нема ще культури споживання пива. Якщо відкриємо десь магазинчик і поставимо там виключно крафт, споживачі такого асортименту наразі не зрозуміють. Ми маємо мету, щоб на кранах були представлені лише крафтові сорти, і потихеньку йдемо до неї, – розповідає директорка мережі Анна.

«Beer set» не обмежуватиметься лише західноукраїнськими пивоварнями. Тут збираються вести пиво звідусіль – з крафтових пивоварень всієї України. Команда відвідує фестивалі, де знайомиться з виробниками і обирає сорти. Відразу ж розпочати роботу з ними заважає проблема логістики: більшість крафтових пивоварень її не мають. Але в «Beer set» не звикли зупинятися перед перешкодами, тому наступного року планують запустити власну логістику. Так мережа зможе сама і без обмежень обирати пиво, яке буде представлене на кранах, адже відповідає за якість і смак напою перед споживачем.

На цьому моменті знайомства з магазином його команда, щоб не бути голослівними, відчиняє двері складу і запрошує всіх охочих переконатися в чистоті та правильному зберіганні пива.

– Так у виглядають склади у всіх наших магазинах. Тут знаходиться тара, пиво у кегах. Коли приїжджає кег, ми завжди підписуємо, від якого це постачальника, щоб вести обіг тари. Кеги датуємо: дата виробництва, коли він до нас поступив, і коли його підключили на кран. Ми за своєю якістю дуже слідкуємо, – знайомить із залаштунками магазину  директорка мережі Анна. – Як відбувається потрапляння пива з кега в пляшку: з балона СО2 через редуктор під тиском пиво по контурах поступає в клешню, через неї загазовується, і тим же шляхом поступає до охолоджувача, де набирає своєї температури, і вже поступає в пляшку. Температура на складі підтримується завжди на рівні 16 градусів Цельсію, щоб подовжити йому життя та зберегти якість.

Цю якість змогли оцінити і учасники екскурсії, дегустуючи обрані сорти.

– Враження від магазину, звичайно, позитивні, – зазначає Сергій Радченко, представник пивоварні Red Cat. – Все чисто, акуратно. Нажаль, немає повноцінного колдрума, але встановлено кондиціонер, пиво не зберігається в жарі, що теж добре.

– Сьогодні ми побачили магазин «Beer set», нам дуже сподобалася організація, персонал, чистота приміщень, відповідність санітарним умовам. Відзначу й вдале маркетингове розташування пива та продуктів, – ділиться враженнями Марина Воробйова, заступник директора «Центру оцінки відповідності «ФАКТУМ». – Що дуже важливо, грамотний консультант, персонал розуміється в назвах пива, сортах, обов’язково ознайомить з інгредієнтами, з характеристиками напою. Вдячні, що є такі магазини, що ми можемо їх відвідувати і отримувати задоволення!