Пиво від Pravda “УЛЯНА” наробило галасу в ЗМІ

30 Липня 2019

Етикетка
В Україні запустили лімітовану серію пива з зображенням виконувачки обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Напій варять у львівській броварні Pravda, ціна за пляшку становить 54 грн, пише Інформатор. Повідомленнями про “незвичну” для українського ринку етикету останній тиждень майоріють сайти багатьох національних ЗМІ.

На етикетці очільницю МОЗ зобразили в оточенні таблеток та з кущем конопель в руках. Поруч зображені головні критики виконувачки обов’язків міністра – нардепи Мосійчук і Ляшко. Підпис етикетки повідомляє, що: “немає безпечної дози алкоголю”.

Сама Уляна Супрун поки не прокоментувала новину про напій, обличчям якого вона стала. Виробники стверджують, що вибрали міністра охорони здоров’я для зображення на етикетці, оскільки Супрун – нехарактерна для української політики особистість. До її висловлювань часто ставляться неоднозначно. Хтось вважає методи Уляни прогресивними, а поради слушними. А хтось не схильний їй довіряти.

Не будемо вдаватися до аналізу суспільної думки. Цікаво інше: “Правда” яскраво продемонструвала значення пивної етикетки у просуванні крафту. Тож грамотний пивний маркетинг – незамінний помічник для того, щоб споживач спочатку звернув увагу на бренд, а потім став відданим шанувальником самого продукту – якісного ремісничого пива.